Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

10 maraka!

 

kakav car

 

Kako ocenjujete rad donedavnog predsednika FSS-a Tomislava Karadžića?

– Tomislav Karadžić je bio najbolje rešenje za mesto predsednika FSS-a. Tole se borio i napravio mnogo za centre po Srbiji. To što nije mogao da potrefi selektora, pa nije to njegov problem.
 
opalio i po mićunu
 

 

Pa evo ovo što se sad dešava u Skupštini…

 
Kako vam to izgleda, vi ste iskusan čovek?
– Pa smešno. Jedan čovek koji mrzi ceo svet jer zna da je jednom nogom već doviđenja, on produžava, provocira, mene ne interesuje iz koje je stranke.

 

 

5 oktobar :lol:

 Ona koja završi fakultet reći će: “Pa ja ne mogu da nađem posao, a ova širi noge i može da nađe posao.” To je sve posledica 5. oktobra. Najveća nesreća Srbije.

 

 

Radmilovac!

Znači smatrate da je za sportistu važno da bude stabilan, porodičan?
– Jasno. Šta mislite, zašto kad dođu da igraju za reprezentaciju na jedan način se ponašaju a kad igraju za Čelzi ili bilo koji drugi klub na drugi način? Tamo je ženska jako skupa – 1.000 funti, u Evropi 1.000 dolara. Ovde za sto dolara možete da imate tri. Ja kad sam bio selektor ja sam ih vodio kod Pere u “Radmilovac”, ne u “Hajat”, kakav “Hajat”, pa tamo u jedan sat noću dolaze, recepcioneri samo propuštaju. U “Radmilovac” ih pozovem i pozovem Arkana da dođe sa Cecom. Arkan dođe pa izađi ako smeš. Znate, oni moraju malo i da se plaše.

 

Edited by Ravanelli
Link to comment

Andjusova emisija je, da vam kazem™, jedna hronika Zivine demencije. 

 

Ne znam za vas, ali meni ce biti neverovatno zao kad bude rikn'o, savrseno komicna pojava. :D

Edited by Plajvi
Link to comment

Andjusova emisija je, da vam kazem™, jedna hronika Zivine demencije. 

 

Ne znam za vas, ali meni ce biti neverovatno zao kad bude rikn'o, savrseno komicna pojava. :D

 

hoćemo li mu zaboraviti julovsku prošlost?
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...