Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

Zato što Dejana zove Savičević.Koga je, naravno, on izmislio (za 10 maraka i šes' lopti).Baron Minhausen je eufemizam prema ovoj (sada već sve ogavnijoj) hodajućoj samoreklami. U životu nisam video čoveka, posebno u njegovim godinama, koji je toliko drzak da toliko laže Pošto zaista nemam pojma koliko je kretenčina odigrala utakmica u prvom timu FKCZV (uprkos činjenici da je talentovaniji, ali i veći, od Đaje), a neki od mojih prijatelja cigana su mi rekli da ga uopšte ne pamte na terenu čak ni u flešbekovima, eto pitanja za sve vastm: koliko je Živa uopšte odigrao tekmi u prvom timu? Da li neko zna tačan podatak, bez pogleda na čika Gugla i tetka Vikipediju?

Link to comment

Meni je vrh bio u jednom od njegovih ranijih gostovanja kod Andjusa. Ide red pljuvacine po preletacima koji svaku vlast hvale i sad se trpaju uz SNS, pa red pljuvacine po mladim trenerima i stav da selektor moze biti samo iskusan trener koji zavrsava karijeru, itd... Nakon toga ga Andjus pita sta misli o selektoru mladjih kategorija, Nikolicu, sinu Tomislava Nikolica a Ziva krene u stilu: "Radi se o vrlo, vrlo talentovanom treneru, odlican selektor, verujem u njega..." :lol:

Link to comment

Paf, još mi visi vilica. Odgledah ovo, nevjerovatan sat i 1/2 vrhunske tv zabave, kakvi likovi, kakva drama. Živa drvi kako je stvarao ljude od fudbalera, učio ih da vežu kravatu, koriste deodorant, kad da predaju cveće u pozorištu, itd... Marić pređe na novu temu, pita fale li igračima zbilja šamponi, razgovor i kamere se odmaknu od Žive, kad ostade u posljednjoj lijevoj petini ekrana još stigne na to promrmljati sebi u bradu "ma nisu naaavikli na šampone". :D Dobar bio i posljednji dio o jedinoj zemlji u kojoj komunistička služba djeluje u kontinuitetu, odmah sam se sjetio forumskih diskusija o BS i Apisu. A kako ovaj Anđus brani udbu i navijače, on je njin? Anđus, Miša Taxista, Vučić, svi u jednoj ekipi, izgleda kao kad se u revoluciji ili poslije kataklizme prolome socijalne vertikale, pa se svi staleži izmiješaju kao u kugom&ratom opustošenoj Ateni na Periklovom svježem grobu, čista dekadencija.

Link to comment

Meni ovo u pozadini ide po drugi put, pa otkrivam nove detalje.Andjus: Džajić nije stručan. Nije išao u trenersku školu.Bata Živa: Gde da ide? Na Ub?!Inače, koja je šema izmedju Andjusa i Miškovića?

Edited by MayDay
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...