Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

Ziva napada Djorica... "Ko je taj covek? Odakle mu pravo da zari i pali? Kako sa osnovnom skolom da bude trener, pedagog?"Ziva o Zvezdi kad je bio trener "mi smo radili za 10 maraka... 7 lopti smo imali... nema tople vode. nikad necu zaboraviti, kamion kad dodje pa neke polutke pa padne neka u blato... meni bata rale kaze da je to bilo gore nego 45' godine.Ziva... 14 derbija sam imao - rezultat je egal i ja sam ponosan na taj rezultat... ne zaboravite da sam posle Muslina najduze sedeo na klupi... svi su me zaboravili, niko me nije zvao... ja sam poceo sa 17 godina kao najveci talnat. bio sam nesto sto su smatrali za cudo od talenta, pa se desila ta povreda sa 18 godina...Prosinecki... nema iskustva, biti veliki igrac i veliki trener ne znaci nista. vidite kakva su podmetanja, izgubis utakmicu, a onda te zovu iz prve engleske lige... ali nastace sukob, sa menadzerima, oni vam prete da ce vas prebiti, pucati u noge... mene kad zovu, ja kazem 'dodji siso sutra u podne, ali dodji sam'...

Edited by Bane5
Link to comment
  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

Maestralno :Hail: Sve sam ubedjeniji da je to covek koji treba nasem fudbalu, sasvim je glupo arciti ga po bezveznim tv i radio emisijama. kad bi sa takvim govorom izasao pred repstativce uoci neke vazne utakmice, oni bi bolje igrali nego kada neki tuta-muta krene da im crta po tabli odredjene takticke zamisli.

Link to comment

"Molim vas, Englezi rade na tom tajlandu, onaj Nemac sa dugom kosom, kako se zove...sta hocu da vam kazem? Nasi treneri su cenjeni po celom svetu, samo ne ovde"

Link to comment

Borko, pusti sad miroslawa, ziva je zvezda (mada cu odslusati i miroslawa).Ziva: ne bih o draganu (dzajicu) sada, videte kakav je to napad... hajde da krenemo od ministara... ovde, ako se hoce za dva meseca se moze napraviti red... ovde su velike skupoce......demokratija je disciplina odnosa... ja kad vidim ove poslanike - stalno menjaju garderobu, i ja volim garderobu, ali odakle im pare...steta, necu biti u prilici da odslusam ovo monstruozno gostovanje do kraja.

Edited by Bane5
Link to comment
mene kad zovu, ja kazem 'dodji siso sutra u podne, ali dodji sam'...
:ziva:
Slusalac: "Imam 72 godine..."On: "Jeste li jos uvek seksualno aktivni?""Ma nisam, pustite...""Ma budite, pokazite da vredite jos uvek." :lol:
:ziga:
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...