Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Naravno. I zasto je problem reci kada se ponasaju tako? I za Sennu i za Prosta, i za Schumija, i za ovu dvojicu pajsera danas.

 

Nije problem reci, kao sto i ja zelim reci da nije problem sto se jajare, koskaju i krljaju :D

 

A uprkos tome sto je dobio kaznu i mozda pobedu ispustio, drago mi je sto je onde udario Hamiltona, skoro kao kad je Zidan mlatnuo Materacija :D

Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kaže "šteta, umalo da pobedimo"

 

I to u trenutku kad su ga Vettel i Hamilton onako ostavili u prasini.  :D

 

Al' je Coulthard cimnuo Bottasa, kad je rekao da je Kimi preuzeo odgovornost.

Link to comment

Nije problem reci, kao sto i ja zelim reci da nije problem sto se jajare, koskaju i krljaju :D

 

A uprkos tome sto je dobio kaznu i mozda pobedu ispustio, drago mi je sto je onde udario Hamiltona, skoro kao kad je Zidan mlatnuo Materacija :D

 

Da, pa tu se razlikujemo u gledistu, dzibersko ponasanje i krljanje ne mogu u istu ravan. Ni ja nisam strog kada je u pitanje krljanje u zaru borbe, meni se dopada novo tumacenje pravila da se kazna primenjuje samo ako je necija krivica predominantna. Ali ovo danas nije taj slucaj. Za ove gluposti su obojica zasluzila kazne, to se naprosto ne sme tolerisati..

Link to comment

Čudi me da ovi iz Mercedesa nisu na kraju poslušali svoju primadonu i tražili od Botasa da uspori ne bi li omeo Vettela. Kakav ljigavac gadni.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...