Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Nikad nećemo videti uzbudljiviju završnicu.-4 kruga pre kraja, Hamilton i Vettel ulaze u boks po mokre gume, iako ne pada jaka kiša-Glok ostaje na slikovima, Hamilton (5) i Vettel (6) izlaze iz boksa-2 kruga pre kraja Hamilton pravi grešku, Vettel je (5), a Hamilton (6) i bez titule-kiša počinje jako da pada, Glok ima 15 sekundi prednosti-Hamilton vozi kao lud, ali ne može da se približi Vettelu, poslednji krug-Masa prelazi liniju, u boksu Ferarija svi slave-2 krivine pre kraja, Vettel i Hamilton obilaze Tojotu Gloka koji je izgubio 18 sekundi na suvim gumama-ispred boksova McLarena i Ferarija oba tima slave-imidž oca Mase koji se raduje, a onda mu mehaničar Ferarija kaže da je Hamilton 5-ti i pada u očaj nikad neću zaboraviti-Masa vozi počasni krug plačući

Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Al sam spor...
edit: ja sam jos poriji od Gloka, ali sam bio i opsirniji :)
Da, ali ste bolje i opširnije opisali situaciju... Ja sam kišu naknadno pomenuo...
Link to comment

Već sam počeo da pišem završni komentar kako je Hamilton ipak kvalitetniji materijal za šampiona od Mase, kad je počela kiša...Odlična sezona, izjednačenija nego gomila prethodnih, sa mnogo uzbuđenja, grešaka i sa spektakularnim završetkom.Nadam se da će se sledeće sezone i treći tim, tj. Renault ravnopravno uključiti u trku za titulu, a ne sumnjam da će Alonso, ako bude imao konkurentan bolid, biti jedan od glavnih konkurenata za istu.A onda će se Vettel dočepati nekog od vodećih timova i svi ostali će samo da skupljaju bodove...

Edited by Ivo Petović
Link to comment
A onda će se Vettel dočepati nekog od vodećih timova i svi ostali će samo da skupljaju bodove...
Mislim da je svima jasno gde ce. Pa ipak se i deda Sumi tu nesto pita, majku mu :D
Link to comment

Neverovatna trka, prvak se nije znao do pred zadnjih 100 metara.Prvi put sam navijao za Ferari.šumi,vrati se,sve ti je oprošteno!Nedostaje šumaher da malo poduči vožnju ovog praznoglavog šampiona.

Link to comment

Ovo se vidja jednom ili mnogo cesce nijednom. Kad je sve licilo na totalnu propast ludo obilazenje Gloka i titulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa za Lewisaaaaaaaaaaaaa

Link to comment

prevara!!! namestaljka!!! glocka kazniti, a placljivku oduzeti titulu jer je ocigledno da je glock potplacen od strane mclarena (covek vozi 18 sec sporije u poslednjem krugu. pa ne vozi john deer vec bolid formule jedan!!!). zbogom formulo 1, i na qrac te nabijem!

Link to comment

koliko je sporiji bio truli u poslednjem krugu? to bi moglo da bude zanimljivo, posto i on nije zamenio gume.

Link to comment

Truli i Glock vozili zadnji krug 1 minut 44 sekundi, dakle potpuna kocka sa gumama za suvu stazu, Hamilton i Vetel su 3 kruga pre kraja imali 17 sekundi u odnosu na Glocka pre odlaska u pit, Glock isao na kocku da bi nekako izborio ono sto se na srecu nije desilo

Link to comment

Ne znam više šta da mislim.. The two Toyotas didn't switch to inters and couldn't get grip on the final lap. The final laps times of Trulli and Glock are separated by 0.069s, and the others did at least 10s better on the last lap. Sudeći po ovome, Glok ipak nije usporio zbog dojave o prenosu nekog iznosa na njegov račun..

Link to comment

Ne moze se Gloku nista zameriti cak i da je imao odgovarajuce gume i svezi transfer na racun. Ferrari je titulu izgubio ranije, sto brojnim malerima i baksuzlucima (vecu koncentraciju baksuza na jednom mestu odavno nisam video), sto glupostima, a i mislim da je Hamiltonu glupo oduzeta pobeda u Belgiji, tako da bi to bilo to.

Link to comment

Posle svega zaboravlja se da je i jedan veliki šampion završio svoju karijeru u Brazilu, a to je Dejvid Kultard.Na nesreću,nije ni ceo krug odvozio , a već je ispao na samom startu u prvoj krivini.d08ger351.jpg

Link to comment

Cestitke Hamiltonu na zasluzenoj tituli. Ne bi bilo u redu da dve godine za redom izgubi titulu na slican nacin. Prirdruzujem se Petovicevim zeljama da iduce godine gledamo i Reno u borbi za titulu, a i onima da Fetela vidimo u nekom vecem timu.Btw, da je Sumaher u Ferariju osvojio titulu tako sto pretekne u ciljnoj ravnini vozaca koji vozi 18 sekundi sporiji krug nego prethodni, vec bismo citali kilometarske komentare o tome koliko je doticni placen od strane "najodvratnijeg tima u istoriji formule 1", ili vec nesto slicno. Ne mislim pritom na ovaj forum (gde je tema o F1 vrlo slabo posecena) nego uopste.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...