Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

sta se desilo, aj opisite?!
Hamiltonu treba peto mesto...I peti je do 2 kruga pred kraj... Prestigne ga Vettel... I tako do 200 metara pred cilj, kad obojica prestignu Glocka koji je poslednji krug odvozao 18 sekundi sporije nego predhodni... I tako Hamilton završi peti...Inače, kiša počela 6 krugova pre kraja, svi osim Trulija i Glock-a otišli da zamene... Edited by radisa
Link to comment
Hamiltonu treba peto mesto...I peti je do 2 kruga pred kraj... Prestigne ga Vettel... I tako do 200 metara pred cilj, kad obojica prestignu Glocka koji je poslednji krug odvozao 18 sekundi sporije nego predhodni... I tako Hamilton završi peti...
ma daaaaaaaaaj!!! jel imao neki kvar ili je namestaljka?EDIT tek sam sam video o cemu se radi. Edited by kojot
Link to comment
sta se desilo, aj opisite?!
Hamilton je bio na sigurnom 4om mestu i onda je počela da pada kiša, 5-6 krugova do kraja i svi vodeći su otišli u boks, osim Gloka, koji je zbog toga, na suvim gumama došao na 4-to mesto, dok su Luis i Car bili 5-ti i 6-ti. Onda je Car obišao Hamiltona i Massa je postao šampion i njegovi se radovali u boksu, ali ne lezi vraže, Glok je vozio poslednji krug 20 sekundi sporije i prestigoše ga obojica u pretposlednjoj krivini i Hamilton postaje šampion.Al sam spor... Edited by Ivo Petović
Link to comment
sta se desilo, aj opisite?!
Na oko 5 krugova do kraja status quo na stazi - Masa pobedjuje, ali je Hamiltom na 4. poziciji a siguran je i sa 5. mestom. Njega pritiska Vettel, ali i niko vise iza njega sto mu daje sasvim mirnu zavrsnicu. Pocinje kisa koja nije prejaka ali utice na stazu i deo vozaca menja gume, a deo ne. To koristi Glok koji ne menja gume i probija se ispred Hamiltona bacajuci ga na 5. mesto. Vettel nastavlja da pritiska Hamiltona i na 3 kruga pred kraj ga pretice i izbacuje na 6.mesto koje Masi obezbedjuje titulu. Masa vec prolazi kroz cilj, Vettel drzi svoju poziciju ali bukvalno u poslednjoj ili pretposlednjoj krivini pred cilj, oni preticu Gloka koji je u tom trenutku drasticno usporio (sto ce izazvati niz spekulacija i sumnji).Kako se sve desilo u samom finisu trke videli smo da su oba tabora pocela da slave i ubrzo kiselo grozdje u Ferariju i Hamiltona koji brise suze ...edit: ja sam jos poriji od Gloka, ali sam bio i opsirniji :) Edited by Bane5
Link to comment

Necu da pricam mnogo, jer ce da me ponesu emocije, ali ne moze se Gloku nista zameriti. Jebiga, tako je. Zato i kazem: vidimo se sledece godine!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...