Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Ne znam koji put više u poslednjih par godina. Imam na balkonu 2-3 balona ona velika puna vode, za ovakve radosne događaje.

Link to comment

Jbga moraju ovi monstrumi što se grade, nekad i da se priključe na infrastrukturu. Ako je za utehu čuo sam da će biti samo  pad pritiska ne i ful gašenje 

Link to comment

To u praksi nama na višim spratovima znači kao da je ugašena. Dovoljno je što ne smem da upalim mašine za pranje. 

Link to comment

Klizalište Pingvin u bloku 62 danas završava sezonu (inače traje do sredine marta) jer su ih stanari Petice tužili za buku koju pravi mašina za led.

Propisi su propisi, sve mora po zakonu u ovom gradu :rtfm:

Link to comment
4 minutes ago, Партибрејкер said:

Klizalište Pingvin u bloku 62 danas završava sezonu (inače traje do sredine marta) jer su ih stanari Petice tužili za buku koju pravi mašina za led.

Propisi su propisi, sve mora po zakonu u ovom gradu :rtfm:

Zajebas ????

pa to znaci da sledece godine nece mozda uopste biti klizanja ?

to mi je omiljena aktivnost za dete zimi ... 

Edited by Lezilebovich
Link to comment
12 minutes ago, Lezilebovich said:

Zajebas ????

pa to znaci da sledece godine nece mozda uopste biti klizanja ?

to mi je omiljena aktivnost za dete zimi ... 

 

Biće, kažu zameniće taj neki čiler koji pravi led da pravi manje buke, danas sam bio tamo. Večeras je poslednji termin za rekreativno klizanje ove zime.

  • Hvala 1
Link to comment

bas lijepo, steta sto stanari mog naselja i ja ne mozemo da tuzimo gsp zbog agregata ili sta im vec nocu u garazi zvuci kao traktor

Link to comment

Ta zgradurina na ulici gde tandrce prevoz, dimi taj Milan, guzva je oko pijace, sa terase se pruza pogled na benzinsku pumpu...kakva ekskluziva. 

Link to comment
1 hour ago, Партибрејкер said:

Klizalište Pingvin u bloku 62 danas završava sezonu (inače traje do sredine marta) jer su ih stanari Petice tužili za buku koju pravi mašina za led.

Propisi su propisi, sve mora po zakonu u ovom gradu :rtfm:

Njima su kod prodaje rekli da kupuju u elitnoj zgradi. Pa jbga kad su videli da ovi iz BnV premeštaju most jer su tramvaji pravili buku. Pa da i oni malo vežbaju mišiće.

A ovaj vlasnik mesare je dooobro napredovao u NBG SNS. Ne znam šta je bilo sa onom kladžom koju je pokušao da uglavi tamo...

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...