Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

6 hours ago, gospa buba said:

@Eleniko ona mala prodavnichica u prizmelju sa ulichne strane? sa gomilom nudli i mochija i sosa od bibera? otishla ili ostala? :unsure:

 

1 hour ago, gospa buba said:

ja ne znam nishta mnogo al snajka iz zagreba jutros viche nemoj samo da je hrana izgorela :lolol:

 

pridružujem se vapaju snajke ali mislim da hrane više nema

 

srećom da su kinezi /mnogi/ znalo za ovo i pomerili biznise što po gradu što po ledinama, gde se posebno mere naći u nekim domenima i bolje. bejah onomad kad sam tražio famozni hot pot na surčinskom putu u tom kraju u radnji koja na povelikom prostoru drži ili sve za kućne ljubimce ili sve za automobile, dođe mu na isto. e takve radnje nije bilo u i oko TC70.

 

prodavaone hrane, ima ih nekoliko na ledinama, neki će prežive neki ćemo da se nasikiramo mnogo. trebaće vreme da se provali oklen i gde će ovi osvanuti....

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

...

 

 

 

bolje je što si još jednom pročitao šta si napisao

Link to comment

e pa vece su shanse da necu jesti nego da cu da kruziram ledinama :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment
10 hours ago, Eleniko said:

pogotovo je bio značajan doprinos kućnom kuvanju kroz supply najneverovatnijih začina i namirnica

 

Ima takva kineska prodavnica u onom veleprodajnom TC kod Grmeča, ima svašta nešto.

Link to comment

nema jedna radnja koja pokriva sve

 

ima u novom delu tc dobra samiška u kojoj ima skoro sve što ti treba

 

ali još 3-4 male radnjice koje su sada izgorele su davale šmek time što su dopunjavale tačnije širile izbor

 

mala radnja na spratu koja se otvorila pre malo više od godinu dana je imala lude stvari, iberico pršute sa dlakavim papkom, tai crveni zeleni i žuti kari u pasti, gomilu korejskih stvari, nenormalne zamrznute plodove mora.... no dobro

Link to comment

strašno šta rade, izgubio sam tržni centar u koji nisam nikada išao

 

od ovog se neću oporaviti

  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, Braća Strugacki said:

strašno šta rade, izgubio sam tržni centar u koji nisam nikada išao

 

od ovog se neću oporaviti

U poslednjih godinu dana izgorela su 4 veća objekta na čijoj lokaciji je planirana gradnja, dve poveće zgrade i dva tržna centra.  Ovaj put je bilo i baš veliko zagađenje . Ali, bože moj, niko nije izgoreo. Zašto bi se neko uzbuđivao zbog toga? 

  • +1 1
Link to comment

pravo je čudo kako nema češćih požara kod kineza, pogledajte kakve lopove prodaju u svojim radnjama, pa recite da li je bezbedno na jedan takav prikačiti 5 potrošača :D

 

lop.jpg.3c92f75e763cb5ccf6a909d7b265e930.jpg

  • +1 1
Link to comment

Samo što i oni koriste te lopove, zgodni su malih dimenzija pa uključuju više stvari, lično video :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...