Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

taj b70 je veća civilizacijska šteta od kineza, neuporedivo

 

sad gledam ovaj snimak dole, izgleda da je goreo prednji deo ka jurija gagarina da je zadnja četvrtina ostala čitava, barem se nadam.

 

sad u toj izgoreloj 1/4 je ostao onaj restoran 9 zmajeva i jedna super prodavnica namirnica. 

 

 

  • -1 2
Link to comment

Blok 70 je super mesto za život, ja samo ne bih voleo da se umesto kineske pijace koja je zanimljiva i egzoticna, i sve ovo sto je eleniko opisao, napravi neka genericka govna kakva se grade svuda po gradu. Ok, moglo bi da bude malo cistije, ali nista sto ne moze za mesec dana da se sredi da se hoće.

 

Sad mi je palo na pamet, hoce da sklone kineze (i) zbog budućeg sega giga mega seksi fensi naselja koje prave prekoputa, umesto imt-a. Da se budući stanari mamlazi koje ce zajebati da plate ogromne pare za ekskluzivutm ne žale posle da im je tu ispred nega ciganija kinezarija koja smrdi, kao što se imbecili koji su kupili stanove u  k distriktu sad žale da im smrdi zooloski vrt (pa je vesic vec iznosio planove za preseljenje), ovima iz bnv klopara tramvajski most, itd. Da ne pada cena kvradrata.

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

hoce sklanjaju dalekovod za gagarin rezidence ili ce da bude urachunat u cenu :rolleyes:

 

to je benefit za stanare visih spratova

imaju shtrik za ves gratis !

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment
13 minutes ago, nenad said:

moram priznati da mi nije jasno kako bilo ko moze da podrzava ideju da se nesto u blokovima srusi i da sns ekipa tu nesto njihovo zida.

opet, mi kojima nije pod prozorom nemamo mnogo pravo glasa, mada se ni oni nece pitati. meni su digli jebenu trafostanicu na 30 metara i niko me nije pitao. al bash je uredno, nema pacovi narkomani, samo brshljan breza lepo dumresh :ph34r:

Edited by gospa buba
  • Haha 1
Link to comment

Parcela pored je već "na tržištu".

Ovo će samo da "pojača ponudu".

Ovo je bio objekat sa isteklom "privremenom dozvolom" to je bilo viđeno za "čišćenje".

Ne vidim kako ovaj požar sad nešto tu pomaže.

Svi ovi kinezi su bili uglavnom u zakupu.

Postoje ljudi koji kažu da su vlasnici lokala. Ne znam koji je status tog vlasništva pa da je ovaj požar sad promenio na gore...

Link to comment
1 hour ago, nenad said:

moram priznati da mi nije jasno kako bilo ko moze da podrzava ideju da se nesto u blokovima srusi i da sns ekipa tu nesto njihovo zida.

Pazi ja sam u bloku pored ali pre pozara (prvog a bogami i drugog ) taj deo bloka 70 je izgledao tako da je Vuhan bio Baden Baden za ono....

Stroka, parkiranje gde im se digne - ma prakticno exteritorijalne vode, nema finansijske, komunalne a nesto nisam siguran ni obicne policije

 

tako da , Begrad na vodi sa sve vodom da naprave ne moze da bude gore!!!

Edited by jorma shparga
  • +1 2
  • -1 2
Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Parcela pored je već "na tržištu".

Ovo će samo da "pojača ponudu".

Ovo je bio objekat sa isteklom "privremenom dozvolom" to je bilo viđeno za "čišćenje".

Ne vidim kako ovaj požar sad nešto tu pomaže.

Svi ovi kinezi su bili uglavnom u zakupu.

Postoje ljudi koji kažu da su vlasnici lokala. Ne znam koji je status tog vlasništva pa da je ovaj požar sad promenio na gore...

 

Već sam pisao negde...ima vrv 10ak god kako sam video projekat za parcelu na kojoj su kinezi. Ultra giga stamb posl objekat od ulice do ulice mltn....Čitav kompleks.

Nvr da se nešto značajno promenilo po tom pitanju i da su odustali od kinte na tom mestu.

E sad info iz prve ruke...kinezi zaziru od nove lokacije i slabo je interesovaje pritom je i cena poprilična po m². Malo njih se do pre mesec dva odlučilo na preseljenje u novi TC. Sad su im pripomogli malo da se lakše odluče.

Inače znam nekoliko bivših/izvornih vlasnika koji su svojevremeno prodali lokale kinezima za  masne pare a pre toga od kirija otplatili lokale za cirka godinu dana ili neznatno više. Vlasničku strukturu neznam ali čini mi se da neke njihove "baje" drže veći deo centra (koji je inače privremenog karaktera).

Link to comment

sve go stručnjak za kineske tržne centre

 

vu-han i ti radovi

 

da nisam 3x u životu išao u hong kong na po par nedelja 

 

i da isto toliko put nisam odatle išao na izlete u šen žen

 

možda bi vam i poverovao da je ovaj mall najgori u cijeli svijet

 

jeste, stvari idu nabolje u tom delu sveta od 2013 kada sam bio prvi put

 

ima svega, i louis vuitton i ferrari radnji

 

ali prosečan mall za plebs izgleda upravo kao ovaj u B70

 

u okolini istog, higijenski uslovi prehrane isti ili gori 

 

ne znam što pišete o nečemu što ste videli samo na televizoru /i odakle je krenula pandemia, za razliku od krajbloa/

 

bolje pogledate chunking express wong kar waia, taj mall /chungking mansions/ u kome ima delova filma je x puta gori od ovog našeg

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...