Jump to content

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

jel'ima negdesem na bilbordu da se vidi šta su zamislili?

 

što neko napisa, tomora da bude u nivou postojećih mostova pa da lepše vidim kako su zamislili prilaze na obe strane.

 

sada sam ovde našao i ovaj biser.

Quote

U narednom periodu preostaje nam da rešimo pitanje 400, 500 porodica koje žive na tom prostoru. Ne želimo da oni ostanu bez krova nad glavom, tako da ćemo pokušati svima da pomognemo, ali i oni moraju da budu svesni da tamo žive bez ikakvog prava jer je Ada Ciganlija zaštićena zona.

400 ili 500 porodica!? ne jedna ili dve. i on priča o bespravnom nečem.

 

ima i ovde

Edited by đorđe geprat
Link to comment
6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kako sam od ranije pratio ovu temu taj most bi trebao da nadomesti uklanjanje “nemačkog” mosta preko koga idu tramvaji


 

 

@villiem još uvek zaseda komisija za sastavljanje teksta. ja bih rekao savski galeb

 

Ja bih rekao uzvodno kod šljunkare "klub ljubitelja Save" poluzatvorenog tipa a prvi baš rest odnosno picerija je bio "Vajs", sa dva stočića i tri stolice ali zato super baštom na krovu, odmah do staze za porinuća u 70., ...tamo neke '81. čini mi se. Galeb je dovučen jedno godinu docnije.

Link to comment
8 hours ago, goofs said:

Pola Novog Beograda vec dolazi tu kolima, ostavi ih i ide brodicem preko, koja je razlika?

 

Ja volim pesacke mostove, u nacelu bi ovo bila dobra ideja. U praksi katastrofa, i taj i onaj kod Usca bi sekli Savu, sto znaci da moraju da budu ili grandiozne gradjevine dovoljno visoke da propustaju recni saobracaj ili oni pokretni mostovi za koje mislim da su ovi nasi nesposobni. U prvom slucaju ce proterati i kola tuda, jer kad vec grade toliko veliko, sto da ne, u drugom ce most raditi svake prestupne godine, kao onaj lift na Brankovom.

Tu dolaze i parkiraju posetioci splavova, to se vidi po tome kako je kad prevoz čamcima prestane ili zamre van sezone...

BTW, počeli su čudna "slanja poruka" ljudima iz blokova ljudima koje Gangulina ekipa vidi kao neprijatelje. Debil je pušten s lanca...

 

 

...shiit has hit the fan.....

Link to comment
11 minutes ago, Choda said:

Jel to stoka skinula plakate i ostavila tu na zelenilu? :fur:

Da. Tako su i sa onog velikog poskidali i pobacali po travi...

 

 

...shiit has hit the fan.....

Link to comment

Vidim još na nekoliko punktova kako će ovo kako će ono ali su manji formati u pitanju... tipa "37 novih parking mesta" :isuse:.

Pređoh juče preko jednog obnovljnenog basket igrališta...tri nova koša, šareno, podloga po onoj jučerašnjoj kišici gora od leda. Jedva pređoh na drugu stranu.

Link to comment
14 minutes ago, Barti66 said:

Vidim još na nekoliko punktova kako će ovo kako će ono ali su manji formati u pitanju... tipa "37 novih parking mesta" :isuse:.

Pređoh juče preko jednog obnovljnenog basket igrališta...tri nova koša, šareno, podloga po onoj jučerašnjoj kišici gora od leda. Jedva pređoh na drugu stranu.

Jesi video ono kod centrale? Kod kontejnera?

Ima i tribine jbmti...

 

 

...shiit has hit the fan.....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...