Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI BEOGRAD

Featured Replies

Da, na 100 meteri pa nadalje a sve na 3 minuta ima terena za basket koliko cela bivša nam država nije imala ukupno.

  • Replies 10.2k
  • Views 849.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Ako se sećate onog jurenja Gangule po nasipu 2023. oko bušenja nasipa, e pa dobili smo spor protiv grada... 💪💪💪  

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Stiglo rešeeenjeeee. Mislim nije baš komplet ful pobeda ali lagano... ....shiit has hit the fan.

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Evo "lepše" slike od jutros...  

Posted Images

Debilarijum. Pa kad tuda prolazim, sto je cesto, gledam da se sto brze promuvam zbog guzve, buke, ludnice. I sad neko treba dete da dovede i smesti ga na ljuljasku...

Sutra u 5 popodne SNS miting u Areni, ocekujte kolaps od zakrcenja dovucenih autobusa :puke:

Divota... Znaci ne smem da idem nigde kolima , da mi neki idiot ne bi zauzeo mesto :isuse:

On 30. 11. 2023. at 18:12, Barti66 said:

Da, na 100 meteri pa nadalje a sve na 3 minuta ima terena za basket koliko cela bivša nam država nije imala ukupno.

 

Na zalost imamo sve vise praznih terena i sve manje dece.Tek na ovom nece niko igrati,lokacija mu je ravna kurcu,a i bice po ceo dan na suncu.

Edited by Блок_64

Ma da prošli su dani kad su klinci "iz dosade" tresli obruč na terenčetu, i pre podne oko 11 a bogami i uveče oko 23h pa su ih zaludne komšije terale kući "jer ne mogu da spavaju"
 

 

...shiit has hit the fan.....

image.thumb.png.4cf38f32e209b2b999720a20793e01c4.png

 

likovni rad na temu : " Ponosan na moju mesnu zajednicu !"

Evo i jutarnja...

 

IMG_1671.jpeg

Zajebancija tek sledi...

Spremaju se "veliki formati"...

Au jbt, sta rade ljudi...

36 minutes ago, jorma shparga said:

image.thumb.png.4cf38f32e209b2b999720a20793e01c4.png

 

likovni rad na temu : " Ponosan na moju mesnu zajednicu !"

Nego, ako si ista kao ja (Savski kej) provali kakvog su monstruma napravili prekompozicijom...

 

 

...shiit has hit the fan.....

sta planiraju govnari?

Planiraju kurac a i dobice ga bar kod nas u bloku :srdoc:

 

inace meni je vrhunac ovog mock-upa , nesrecno drvo koje raste iz pasarele , odmah na pocetku :D

Inače sekta postavila ove "gaće na štriku" u blokovima...

Procenili su da to neće baš dobro proći pa postavili visoko, morali sa kamionom sa korpom da dižu na visinu...

challenge accepted!

IMG_1672.jpeg

IMG_1673.jpeg

Videh na nekim bilbordima da se planiraju kružni tokovi oko TC Ušće, jedan mi čini ekstremno problematičan - ugao Bul Nikole Tesle i Brankovog mosta, nema šanse da to fercera u špicu, a da se ne napravi ovo

 

1*GP0V-LTv3D6P_2gYwty1_w.jpeg

 


Inače, stavili su dva kružna toka na strani Bežanijske kose, kod Okova, i mislim da je to bilo dobro rešenje, ali tu saobraćaj nije preterano prometan.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.