Jump to content

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Taj pesacki most bi bio genijalna stvar za stanovnike blokova, kada se ne bi koristio za automobile, i kada ne bi dolazili iz drugih delova NBGD i pravili guzvu.

To je poenta.

 

Link to comment

ako oni koji treba da predju peshke hoce da parkiraju kola pre toga, onda nemoj da dolaze. ionako ce da se izgube po blokovima, ko ce posle da ih nadje. a izvod ce da im po sluzbenoj duznosti pribavi gorska sluzba spasavanja :hihi:

  • +1 2
Link to comment

plus imaju 75% iz testa iz poznavanja opšte blokovske kulture i informisanosti

 

ko je patkica? koji je prvi splav restoran bio na keju? da nabroji min. dva nba igrača iz blokova…

  • +1 2
Link to comment

Pola Novog Beograda vec dolazi tu kolima, ostavi ih i ide brodicem preko, koja je razlika?

 

Ja volim pesacke mostove, u nacelu bi ovo bila dobra ideja. U praksi katastrofa, i taj i onaj kod Usca bi sekli Savu, sto znaci da moraju da budu ili grandiozne gradjevine dovoljno visoke da propustaju recni saobracaj ili oni pokretni mostovi za koje mislim da su ovi nasi nesposobni. U prvom slucaju ce proterati i kola tuda, jer kad vec grade toliko veliko, sto da ne, u drugom ce most raditi svake prestupne godine, kao onaj lift na Brankovom.

Link to comment

kako sam od ranije pratio ovu temu taj most bi trebao da nadomesti uklanjanje “nemačkog” mosta preko koga idu tramvaji


 

 

@villiem još uvek zaseda komisija za sastavljanje teksta. ja bih rekao savski galeb

 

Link to comment

Najbolje da cu da verujem da ce ova vlast postovati pravila struke, potrebe gradjana i videti u izgradnji bilo cega ista osim pranja para i slikanja za stalnu kampanju koju vode.

  • +1 2
Link to comment

@кумС

 

‘Немачки’ мост склањају и ту долази нови, већи и шири. Шта више колико сам видео шатро планирају да стари железнички упокојени мост претворе у пешачки (кад прошире Бнв ка сајму), мада не видим да ће то да се оствари.

 

А што се тиче овог, ја свакако нисам стручњак никакав али ако праве пешачко/бициклистички мост онда је то пешачко/бициклистички мост који може постати проходан за озбиљан саобраћај само уз баш неку тоталну реконструкцију и проширење истог и изградњу прилазница, што сад можемо да гледамо у пасуљ да ли ће некад да се деси, али мени не делује превише реално. Посебно јер не постоји нека прека потреба за тим јер до Аде колима можеш лако да се исцимаш преко моста на Ади. Мада можда сам ја наиван и не верујем довољно у туђу глупост.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...