Jump to content

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

On 30. 11. 2023. at 18:12, Barti66 said:

Da, na 100 meteri pa nadalje a sve na 3 minuta ima terena za basket koliko cela bivša nam država nije imala ukupno.

 

Na zalost imamo sve vise praznih terena i sve manje dece.Tek na ovom nece niko igrati,lokacija mu je ravna kurcu,a i bice po ceo dan na suncu.

Edited by Блок_64
  • +1 1
Link to comment

Ma da prošli su dani kad su klinci "iz dosade" tresli obruč na terenčetu, i pre podne oko 11 a bogami i uveče oko 23h pa su ih zaludne komšije terale kući "jer ne mogu da spavaju"
 

 

...shiit has hit the fan.....

Link to comment
36 minutes ago, jorma shparga said:

image.thumb.png.4cf38f32e209b2b999720a20793e01c4.png

 

likovni rad na temu : " Ponosan na moju mesnu zajednicu !"

Nego, ako si ista kao ja (Savski kej) provali kakvog su monstruma napravili prekompozicijom...

 

 

...shiit has hit the fan.....

Link to comment

Planiraju kurac a i dobice ga bar kod nas u bloku :srdoc:

 

inace meni je vrhunac ovog mock-upa , nesrecno drvo koje raste iz pasarele , odmah na pocetku :D

  • Haha 1
Link to comment

Inače sekta postavila ove "gaće na štriku" u blokovima...

Procenili su da to neće baš dobro proći pa postavili visoko, morali sa kamionom sa korpom da dižu na visinu...

challenge accepted!

IMG_1672.jpeg

IMG_1673.jpeg

  • +1 1
  • Wub 6
Link to comment

Videh na nekim bilbordima da se planiraju kružni tokovi oko TC Ušće, jedan mi čini ekstremno problematičan - ugao Bul Nikole Tesle i Brankovog mosta, nema šanse da to fercera u špicu, a da se ne napravi ovo

 

1*GP0V-LTv3D6P_2gYwty1_w.jpeg

 


Inače, stavili su dva kružna toka na strani Bežanijske kose, kod Okova, i mislim da je to bilo dobro rešenje, ali tu saobraćaj nije preterano prometan.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...