Jump to content

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pitanje za komsije iz blokova ... znate li ko je Misa Beric ? 
nemam nista specijalno, samo da vidim kako se kotira moje neznanje u odnosu na ovu probranu fokus grupu 

Link to comment

Bio je neki maneken nas sa tim imenom da li devedesete ili posle. Vrlo lep covek, plavo zelenih ociju. Moguce da je poreklom iz Hrvatske.

 

Nisam iz blokova :D, ali sam prelistavala modne novine u frizeraju. Mozda ima vise ljudi sa tim imenom i prezimenom.

 

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
On 6. 11. 2023. at 14:41, jorma shparga said:

Na Savi ovih dana bas aktivno...Gangula je ocigledno odlucio da ode  u istoriju  with a bang!

 

 

 

oteralo i teatar na savi

 

IMG_8036.thumb.jpeg.e50c3b3c5b12b744f6d4da8b5c0bbe41.jpeg

 

 

kolkiko sam samo vremena proveo na tom pontonu, dok nije bilo ni t od “pozorišta”

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ovaj je pevac/svirac (gitara/klavir)/autor na, kako izgleda, dosta splavova po Savi (regata, sava sava, bara laki ...) i nonstop je na Gusaru ... 

moglo bi se izgleda reci da je mikro-lokalni selebriti (cuo sam za njega prosle nedelje)

Link to comment
  • 3 weeks later...
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

kakvi kreteni mila majko

:gospode:

videla juche. tinejdjeri u tramvaju smatraju da to nije za njih nego da panduri prave za sebe ("mamicu im pokvarenu")

 

taj chovek je definitivno ometen.

 

  • +1 1
Link to comment

A to ako Misa Vacic bude gadjao kos. Nije ovo fudbalski teren.

 

No, da je debilno mesto jeste, da ce biti uklonjeno posle izbora, bice. Mozda ne mogu da sruse BGH20, ali ovakve umobolnosti mogu..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...