Jump to content

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

27 minutes ago, ronin said:

Bokulin originalni Gusar je mrtav već 10 godina...I to je jedini pravii Gusar.

To je OG, ali i ovaj Pepicev na neki nacin funkcionise i transformise se tokom vremena. U odnosu na to dok je Sova (?) vodio, Pepic se pomera od nocnog ludila do igraonice :D. 

meni svakako omiljeno i maltene jedino mesto na Savi 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, jorma shparga said:

image.thumb.png.59b01e1a6904dd0df4adbcf71af03ef9.png

 

sto je sigurno sigurno - da se ne zamere nekom ugostitelju...

 

da se razumemo ovom cudu mesto nije bilo tamo, ali ovi sa dozvolama su potencijalno jos grdji 

Sklanjaju dr Visnjica prvo :D ? 

Link to comment
2 minutes ago, Lezilebovich said:

Zar nije gusar promenio status u sojenica i time spasao sebe ( mozda bas lupam, ali sam tako cuo) 

prvi put cujem, ali ako je tako unapred se bojim sojenica koje ce da podignu dzudze sa suvenira npr

Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

To je OG, ali i ovaj Pepicev na neki nacin funkcionise i transformise se tokom vremena. U odnosu na to dok je Sova (?) vodio, Pepic se pomera od nocnog ludila do igraonice :D. 

meni svakako omiljeno i maltene jedino mesto na Savi 

Bokulin Gusar >>>>> Pepićev Gusae

Jebiga odraslo se u paklu dima Borinog broda...Druga kuća....Ili prva kako god...

Edited by ronin
  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Johny said:


Ja sam bio jutros igrom slučaja na keju i svojim očima video ovo. Ne mogu da opišem dovoljno slikovito nivo ljudske gluposti koja je u stanju da ono sprovede u delo. Zamislite da krenete da razbijate tenk dvema ciglama, tako nekako otprilike.

 

Bio je tu taj crveni kamion sa vučnom sajlom, jedno 5-6 komunalaca koji su samo blejali i par likova, bogapitaj odakle, koji su tu nameštali i organizovali poso.

 

Splav se prvo nasukao na suvi deo reke, pa je pod silom vuče kućica počela da puca do nivoa koji je nemoguće sanirati (ako je uopšte bitno). Onda je i puko mehanizam na kamionu. Ne znam šta je ideja i da su uspeli da ga dovuku do nagiba nasipa, preko toga ovom metodom ne bi ga iznelo 4 kamiona, ne onaj jedan.

  • Haha 4
Link to comment
19 hours ago, Barti66 said:

Msm da je i njima bilo jasno da to neće nikako da fercera, ali eto, bar da naprave sprdnju za ende.

oni su ignoranti. oni misle da im je sve jasno, ali nemaju pojma sa životom. ništa ne znaju. ne znaju ćirilicu i latinicu. ne znaju da obrišu sline. ni šta!

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...