Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

da se i ja upisem fontana (20 godina) -> 63. jug (6 godina) -> 23. (2 godine) -> 70 inace, mislim da je 45. najgeto blok. nekako mi se cini da je to najpoznatiji blok ...

Link to comment
da se i ja upisem fontana (20 godina) -> 63. jug (6 godina) -> 23. (2 godine) -> 70 inace, mislim da je 45. najgeto blok. nekako mi se cini da je to najpoznatiji blok ...
Pre TC Piramide 44. je ubijao u mozak. kao i 64. sever sad je verovatno najgori 71. Mrak i pustinja oko Doma zdravlja, Pijace i bivsa avetinjske RK Beograd treba pretrcati brisani prostor do 70. i 45.
Link to comment

44 je bio pitom kraj, nisu mogli da se iskazu od 45 i 70ogpre Piramide tu je bila mocvara koja je zimi ledila i masa dece(i ja medju njima) je tu naucila da kliza. Izgradnjom Piramide i MC-a NHL je trajno osakacen

Link to comment

Vidim da ste opet počeli sa blokometrijom. :)Čini mi se da je 44 trebao da bude marina, tj. da se ništa ne gradi iza Doma zdravlja.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel ima neka linija koja povezuje tosin bunar i intercontinental? videla sam neki bus da ide tim pravcem kroz bul. z. djindjica, ali nisam uhvatila koji. linije su skroz ispremestane i uvedene nove, a ja sam ostala zaglavljena jos u dobu kad je 65 zavrsavala u 37. bloku, a 82 vozila samo u teoriji.

Link to comment

Tako direktno ne.601 ide od Tošinog do Sava centra, autoputem. 68 ide Bulevarom ZĐ od SUP-a (tj. novog Mercatora) do Hyatta, a do SUP-a dođe iz Blokova... 74 ide od Studenjaka do polovine Bulevara ZĐ, ali onda skrene na autoput kod Arene. 71 ide od Tošinog kroz Milutina Milankovića, skrene levo i prođe pored Mercatora, pa onda zavrne kod YUBC-a ka gradu. Ništa drugo mi sad ne pada na pamet.Da, eto, i to što kaže dig, imaš 72 i 75 od Studenjaka do Dejtona, a i 65 isto vozi tamo, a staje i na Tošinom kod železničkog nadvožnjaka.

Edited by Oxymoron
Link to comment

hvala! izgleda da je taj bus sto sam ga ukacila bila ta nova 74, samo sto ne vozi celu duzinu bzdj, vec skrece kod arene. znaci nema nista sto bi prolazilo pored interkontija kroz m. popovica, vec je dejtonka najblize sto postoji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...