Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Koliko me nervira sto mi west 65 zeli dobar dan natpisom na onoj zgradurini, ne mogu vam opisati :(
Ja nisam bio niti u jednoj od tih novih zgrada sa tim ledovima...
A jel to "zaklapano" pa se to svetlo ne vidi po sobama u zgradama?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Ja nisam bio niti u jednoj od tih novih zgrada sa tim ledovima...
A jel to "zaklapano" pa se to svetlo ne vidi po sobama u zgradama?







... Shiit has hit the fan
 

Ma gde znam, nego prolazim skoro svaki dan peske pored buvljaka i odatle gledam zgradu kako mi se obraca

Link to comment

U bloku 70  su poceli sa (pripremnim) radovima na rekonstrukciji setalista, tj vec su poceli da ogradjuju a da dozvolu nemaju. Naravno, nigde table, plana, roka...

Dosli ljudi i zagradili livadu :blink:

 

Direktor zelenila posle toga pise :

Postovani,
Pre svega zelim da Vam se zahvalim na dobronamernoj informaciji i da kazem da nema mesta nikakvoj uznemirenosti. Naime, doslo je samo do nesporazuma izmedju inzenjera Zelenila i firme STL, koja je clan konzorcijuma koji u svojstvu podizvodjaca izvodi pojedine radove za Zelenilo.
Projekat jos uvek nije dobio saglasnost resornog Sekretarijata za komunalne i stambene poslove, ocekujemo saglasnost uskoro, a pocetak radova je planiran za period izmedju 21. i 25.februara.
Link to comment

Kome piše?
BTW, tu će inače da bude cirkus, oni (Grad, JKP Zelenilo) su ostali bez novca, ovi radovi su po njihovom, poslednjem, odgovoru trebali da krenu krajem avgusta, početkom septembra...
BTW, pokazuje se matrica na koju su neki od nas sumnjali:
Zelenilo nema ljudstva niti mašina za radove koji su njima dati, pa se onda angažuju "podizvođači".
E sad pošto su to sve nameštaljke, ti privatnici "računaju" na tu kintu, i umeju da budu prilično "nervozni".








... Shiit has hit the fan

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Kome piše?
BTW, tu će inače da bude cirkus, oni (Grad, JKP Zelenilo) su ostali bez novca, ovi radovi su po njihovom, poslednjem, odgovoru trebali da krenu krajem avgusta, početkom septembra...
BTW, pokazuje se matrica na koju su neki od nas sumnjali:
Zelenilo nema ljudstva niti mašina za radove koji su njima dati, pa se onda angažuju "podizvođači".
E sad pošto su to sve nameštaljke, ti privatnici "računaju" na tu kintu, i umeju da budu prilično "nervozni".








... Shiit has hit the fan
 

Zelenilo je uradilo sto i GSP, nagomilali su administrativce, a otpustili sljakere, treba im jedna "uposlimo zaposlene" akcija

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Kome piše?
BTW, tu će inače da bude cirkus, oni (Grad, JKP Zelenilo) su ostali bez novca, ovi radovi su po njihovom, poslednjem, odgovoru trebali da krenu krajem avgusta, početkom septembra...
BTW, pokazuje se matrica na koju su neki od nas sumnjali:
Zelenilo nema ljudstva niti mašina za radove koji su njima dati, pa se onda angažuju "podizvođači".
E sad pošto su to sve nameštaljke, ti privatnici "računaju" na tu kintu, i umeju da budu prilično "nervozni".








... Shiit has hit the fan
 

Pise Petru iz zajednicke akcije , kome ce ...

 

btw evo sad na FB upravo demontiraju sve postavljeno i kupe se 

nema zemlje kao ove, jebes mi sve!

Edited by jorma shparga
Link to comment
1 hour ago, placenik said:

Zelenilo je uradilo sto i GSP, nagomilali su administrativce, a otpustili sljakere, treba im jedna "uposlimo zaposlene" akcija

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...