Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

On 11.2.2022. at 14:08, placenik said:

Zelenilo je uradilo sto i GSP, nagomilali su administrativce, a otpustili sljakere, treba im jedna "uposlimo zaposlene" akcija

 

I ono malo radnika mi dodje da poubijam kada dodju ujutru od 6 i 30 da kose travu ispred zgrade.I u 11 pedala,dosta bilo za danas.

 

I naravno i tu su svi moguci zaposleni preko veze.

Edited by Блок_64
Link to comment
  • 2 weeks later...

U Zorana Djindjica, od pokojnog B92 do ugla sa Bul. Umetnosti u smeru ka Carini, kopaju neke rupe uz onaj sredisnji parking.

 

Koje su sanse da to nisu rupe za buducu ogradu, nego da planiraju da zasade neka drveta?

Link to comment
12 minutes ago, Milosh76 said:

U Zorana Djindjica, od pokojnog B92 do ugla sa Bul. Umetnosti u smeru ka Carini, kopaju neke rupe uz onaj sredisnji parking.

 

Koje su sanse da to nisu rupe za buducu ogradu, nego da planiraju da zasade neka drveta?

 

Mozda postavljaju nosece stubove za buduci veeeeeeeeliki parking na surnajs spratova.

  • Haha 1
Link to comment
U Zorana Djindjica, od pokojnog B92 do ugla sa Bul. Umetnosti u smeru ka Carini, kopaju neke rupe uz onaj sredisnji parking.
 
Koje su sanse da to nisu rupe za buducu ogradu, nego da planiraju da zasade neka drveta?
ima jedan nepoznat i nov drvored od pola merkatora do policije, isto kroz sredinu, u cvikle sa onim bednim nizom ukrasnog gloga, koji se pojavio ovog meseca, sa sve sistemom za polivanje. gledam taj stari drvored od 2005 i tek nedavno sam shvatila da ceo taj kraj sluzi kao rasadnilk drveca za neki lepshi i bolji komshiluk. odnosno, da ne moze drvo biti iste velichine 15 godina, nije realno. a tu se nije zapatilo chestito drvo ni u drugim formacijama mimo tog centralnog niza izmedju dve trake, kad prodje par godina, dodju, odnesu i pobodu nove josh tanje pritke koje posle isto nestanu. min 2x sam pisala iskreno zachudjena pisma gradskom zelenilu, dobijala potpuno bezvezne odgovore...

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...