Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

zezash? tirshova rivizitid :blink:

apetiti, shta drugo. malo je to. mislila sam da se lepo duz toshinog bunara i vojvodjanske podigne odmah ispod bezanije jedan zid 40tospratnica, u nizu, da se ukine bezaniji pogled na grad, shta ima da gledaju, a i protok vazduha, shta ima da protiche.

sent from novi mnogo jak bubamoto.





Link to comment

Što, šta fali? Ne moramo da imamo grejanje svaki dan ali lepo je da se kače novi korisnici non-stop. 

Od juče ujutru do kasno sinoć nismo imali grejanje, mi i još xy blokova, nekoliko desetina hiljada ljudi. Navodno, pukla magistralna cev u Đorđa Stanojevića. Ko zna šta su petljali, da ne lajem. 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

zezash? tirshova rivizitid :blink:

apetiti, shta drugo. malo je to. mislila sam da se lepo duz toshinog bunara i vojvodjanske podigne odmah ispod bezanije jedan zid 40tospratnica, u nizu, da se ukine bezaniji pogled na grad, shta ima da gledaju, a i protok vazduha, shta ima da protiche.

sent from novi mnogo jak bubamoto.




 

samo 11 spratova, sitnica

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

ta pijaca nema sad neko reshenje, naulici i slichno?

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Radi gornji nivo. Nekim iz donjeg nivoa su dali tezge u zadnjem redu gornjeg dela, ali dosta ih fali. Osim Radana nema ni onih Sremaca do njega ni onih sa suvim mesom i paprikama u pavlaci, nema onog cice sto prodaje kore i one zene sa jajima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...