Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Ko jednom živi u blokovima, uvek im se vraća.
ko jednom da dete ushkolu u blokove, svaki dan je u blokovima :Pdobrodoshla u nashe selo :Dedip. a sta fali idejama? osim cene, naravno. ja bash volim ideje, tj volela sam onu najvecu u brigadama, dok nisu ispremeshtali radnju. zashto to rade, da mi je znati...
Link to comment

Ja stalno idem u tu. Bio i juce, potrosio 15 'iljada :isuse:Premestali radi renoviranja, sad je bas super, idi obaveznoSent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Ja stalno idem u tu. Bio i juce, potrosio 15 'iljada :isuse:Premestali radi renoviranja, sad je bas super, idi obaveznoSent from my GT-I9000 using Tapatalk
meni to bila potpuno frendli radnja, merkator je smaranje, maksiji nisu vredni pominjanja, od rodica sam navukla fobiju josh u jednoj trudnoci (klima je bila invertovana, a mesar krvav do vrata :P) i neshto mi je fobichna ta radnja, a ta ideja mi je uvek nekako bila kako treba. ali sad opet ne znam gde shta stoji :isuse:da, i supervero je fin za neke finese i grchke stvari...
Link to comment
edip. a sta fali idejama? osim cene, naravno. ja bash volim ideje, tj volela sam onu najvecu u brigadama, dok nisu ispremeshtali radnju. zashto to rade, da mi je znati...
osnovne trgovačka metodika. dok tražiš ono što ti treba, prođeš kroz nepoznate predjele dućana koje inače ne bi posjetila, zapažaš brojne proizvode koje inače ne bi zapazila. tu te sa drugim tehnikama navuku da kupiš to što ti ne treba.
Link to comment
Pa sve je na starom mestu, samo su papirnu galanteriju malo pomerili i pijacu stavili na ulaz, sve ostalo je gde je i bilo
aaa, znachi samo malo moram da vezbam ^_^
osnovne trgovačka metodika. dok tražiš ono što ti treba, prođeš kroz nepoznate predjele dućana koje inače ne bi posjetila, zapažaš brojne proizvode koje inače ne bi zapazila. tu te sa drugim tehnikama navuku da kupiš to što ti ne treba.
nisam ja ciljna grupa. ili pobozno i konzervativno idem po leba i mleko ili idem da surfujem i potroshim nevidjene novce. u prvom sluchaju trazenje leba i mleka besmisleno archi moju satnicu, a u drugom je potpuno svejedno gde su shta premestili.
Link to comment

ja sam kod merkatora, ali mi se ne svidja. samo sam zapanjena kolicinom slatkisa u srpskim supermarketima. bila sam jos u onoj idei u uscu, ta mi se svidela, u smislu lepo je tamo, ali nisam gledala cene jer sam bila turisticki.univer i jeftino mi se svidja, ali nemam auto. jel daleko od merkatora?hvala svima na dobrodoslici :)

Link to comment
ja sam kod merkatora, ali mi se ne svidja. samo sam zapanjena kolicinom slatkisa u srpskim supermarketima. bila sam jos u onoj idei u uscu, ta mi se svidela, u smislu lepo je tamo, ali nisam gledala cene jer sam bila turisticki.univer i jeftino mi se svidja, ali nemam auto. jel daleko od merkatora?hvala svima na dobrodoslici :)
stari ili novi merkator?u svako slučaju univer je blizu i busom, a može i lagana šetnja
Link to comment
stari ili novi merkator?u svako slučaju univer je blizu i busom, a može i lagana šetnja
jashta, samo pijachna kolica pristojne nosivosti i udri. gde vam je taj univer, jel to neka novosacka ujudurma?rene bre, ko da je vazno stari ili novi, sve je to nashe :D
Link to comment
Univerexport bre bubo, u zgradi tehnomarketa, malo iza bivšeg Tuša, u bloku 62, u Nehruovoj, preko puta Beogrida i AbsolutOK-a
aaa. znam. razmotricu u sledecoj iteraciji ^_^evo chovek mi se chudi, univerexport, sta oni prodaju, univer? e nije nego leba i mleka :lol:e, da, sad. sta je tamo bolje nego kod ostalih derikoza? ako cu vec da se zaputim... Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...