Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Neka divljih prodavaca, samo ako su uspeli da srede ono djubriste izmedju pijace i betonskog nedonoščeda. Meni se svidja to sto su otvorene tezge, ali ovo sa vrucinom je skroz idiotski. Neverovatno je kako su do svih pozicija na kojim se nesto odlucuje u drzavi (tj. gde ima para) dosli potpuni kreteni i nesposobnjakovići.

Link to comment

privodi se kraju rekonstrukcija bioskopa Jugoslavija, meni ne izgleda lose... tu ce sada valjda biti pozoriste Dusko Radovic?

Link to comment
privodi se kraju rekonstrukcija bioskopa Jugoslavija, meni ne izgleda lose... tu ce sada valjda biti pozoriste Dusko Radovic?
Da bice radovic dok ga rekonstruisu, a posle valjda i buha dok njega budu sredjivali...
Link to comment

Ja juce bio na pijaci u 44-om na prvi utisak nije toliko strasna jara ali oseca se da ce kad se vezu dani sa jacom temperaturom biti zajebano....Pitao sam prodavca on kao "nije strasno ali obecali su da ce da stave neku mrezu gore preko"... :isuse:

Link to comment
Ja juce bio na pijaci u 44-om na prvi utisak nije toliko strasna jara ali oseca se da ce kad se vezu dani sa jacom temperaturom biti zajebano....Pitao sam prodavca on kao "nije strasno ali obecali su da ce da stave neku mrezu gore preko"... :isuse:
Sve bi to trebalo poravnati pa probati opet ispocetka. Onoliki grad uz Savu i samo jedna dzada.
Link to comment
  • 3 weeks later...
ja sam novi stanovnik novog beograda. jel moze neki rezime, da ne citam sve od pocetka? :lol:
E ne može, moraš da istražuješ sama ;) Dobro došla, i džabe se opireš zavolećeš ga...Ajd suzi malo pa ćemo po regionima....
Link to comment
ja sam novi stanovnik novog beograda. jel moze neki rezime, da ne citam sve od pocetka? :lol:
pa otprilike sve je pocelo ovako new-belgrade.jpga zavrsilo ovakousce_sc.jpge bilo je sad i izmedju nesto, al to nije ni bitno...
Link to comment
ja sam novi stanovnik novog beograda. jel moze neki rezime, da ne citam sve od pocetka?
Dobrodošla. Prvo moraš da se zakuneš na vernost svom bloku. :lol: Ceremonija obuhvata štampanje odgovarajuće majice i ritualno spaljivanje obeležja protivničkih blokova. -_- Svaki stanovnik blokova gaji agresivne ekspanzinističke ideje ka susednim blokovima a na širem planu svaki stanovnik Novog Beograda je separatista. :lol: To je normalna pojava. U komšiluku ćeš imati bar jednog vojnog penzionera koji u knjižicu zapisuje kada ko ulazi i izlazi iz zgrade. Desetak baba koje će želeti da gledaju tvoje slike iz detinjstva. Decu sa sprejevima po hodnicima. Čopore pasa lutalica. Ako te neki mrko pogleda kreni da se svađaš sa najvećim, brzo se povuku. Ključno: Nauči kako se kvalitetno bleji u blokovima. Ako još nisi odabrala internet provajdera, odaberi beogrid. Nemoj ići u ideu, vikendom dignu cene na pijaci, najjeftiniji je univer od supermarketa, nemoj držati bicikl na hodniku. Gledanje filmova apsolutnih sto, jedan na jedan i Banlieue 13 - Ultimatum nije neophodno ali pomaže. Više informacija o domorocima možeš naći ovde: http://blokovi.com/Ne postoji bolja opština za stanovanje ako želiš da se rekreiraš. Sve ti je blizu. Preko reke ćeš prelaziti samo kada budeš morala, a i to će vremenom biti sve ređe i ređe. Ko jednom živi u blokovima, uvek im se vraća. Još jednom Dobrodošla. :thumbup:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...