Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

nema nishta od fontane bulivmi proshla jutros. bandera stoji nastred. stećci i neke stazice sa crno belom mustrom, aleksandar da gleda iz drona, kad mu zeljko da da se igra :cry:

besmisleni ljudi besmisleni projekti :isuse:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 2
Link to comment

na hrvackom primorju ponegdje kruzni tok bude kariran kao grb, predlazem ugledanje. 

i ono kao hajduk grafiti od dubrovnika do istre na svakom slobodnom parapetu, zidu i bankini ali uredno i ocigledno uz blagoslov i pomoc komunalnih sluzbi, to bih isto voljela da vidim u bgd. i most da se zove aleksandar vucic i prije no sto vucic crkne ko dr franjo tudjman.

ostalo moze da se uzme s istoka.

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

gotov je. ništa fontana, ništa vodopad niti vodoskok samo one kamenčine i neko pustinjsko rastinje okolo

 

not good, not terrible

 


 

 

 

izluđuje me površnost, ček bre akaš se par nedelja, dovlačiš stenčuge iz p…. lepe materine i ne zameniš jebene ivičnjake koji su se raspali druge zime pošto si ih stavio

:isuse:

Link to comment

nisu ih poslali na ivichnjake nego na stounhendz. najbolje da sad neko sam neshto radi na poduzanju estecke vrednosti celine.

sent from novi mnogo jak bubamoto.







Link to comment

Jbt kakvo gruvanje dolazi do 70-og odnekud iz pravca Ade ili možda sa nekog od onih splavova ispod sajma.  Biće ovo paklena noć za žitelje savskih blokova.

Link to comment

Pisali ste da će raskrsnica OB i Heroja sa Košara da se rastereti kad se probije tamo kod Bulevara umetnosti... E pa...


https://www.ekapija.com/news/3339060/bez-direktne-veze-bulevara-umetnosti-i-crvene-armije-na-novom-beogradu-grad

Bez direktne veze Bulevara umetnosti i Crvene armije na Novom Beogradu - Grad odustao od probijanja nadvožnjaka


Ali razlog je vrhunski!







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Pisali ste da će raskrsnica OB i Heroja sa Košara da se rastereti kad se probije tamo kod Bulevara umetnosti... E pa...



https://www.ekapija.com/news/3339060/bez-direktne-veze-bulevara-umetnosti-i-crvene-armije-na-novom-beogradu-grad

Bez direktne veze Bulevara umetnosti i Crvene armije na Novom Beogradu - Grad odustao od probijanja nadvožnjaka



razlog je neshvatljiv i idiotski, ochigledno nisu uspeli da usaglase privatne interese.a prugace se ionako raditi josh 14 godina. ja volim da sedim bash tu u kofidrimu na pruzi, gledam i zamishljam koliko je teshko probushiti rupu ispod pruge. mada meni lichno odgovara da ne, iako bih bila spremna da razumem potrebu grada da se optimizuje.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment
9 minutes ago, gospa buba said:

mada meni lichno odgovara da ne

glave će nam doći retrogradni u našim redovima

:dry:

 


 

 

ta veza ispod pruge je krucijalna za saobraćajnu infrastrukturu na nbg. prošli put je falio privatni investitor, sad je razlog još debilniji, ugroziće saobraćaj vozova između dva grada, gde jedan od ta dva nema ni adekvatnu železničku stanicu

tj ima ih više, al niko ne zna koje su i kako doći/otići sa istih

:isuse:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

i d i o t i

(a samo nisu uspeli da zatvore privatnu kombinaciju. shta drugo moze da bude)

mislim, da, da idem peshke u deltu, vazdushnom linijom, valjalo bi mi :s_p:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...