Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Iz tog pravca se najviše učini da imaš vremena da udješ pre nego oni što stižu iz pravca Brankovog mosta.

Redovno prolazim tu i uvek posebno vodim računa na aute iz pravca Zemuna jer često su “ma mogu/imam vremena” modu.

Nekad se desi i da praktično stanem jer ja procenim da se nećemo mimoići iako vozač drugog auta procenjuje da mu je auto “metak” i da će on to za čas posla...

  • +1 2
Link to comment

Živim blizu kružnog toka, često sam viđala i čukanja i ozbiljnije udese i redovno je bio učesnik automobil iz pravca Zemuna. Kad ih nekad vidim kako nagaze Bulevarom Mihajla Pupina ka kružnom toku, čudim se da ne gine troje svakog dana.

Link to comment

kako radovi napreduju, a trenutno nasipaju šljunak na nešto što liči na staze(kakvih ima u parku prijateljstva) ne bi me začudilo da prespoje ostrvo pešačkim prelazima

 

:isuse:

Link to comment
kako radovi napreduju, a trenutno nasipaju šljunak na nešto što liči na staze(kakvih ima u parku prijateljstva) ne bi me začudilo da prespoje ostrvo pešačkim prelazima
 
:isuse:
Podržavam!
Pun gas u ludilu!







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Ili bar lezeci policajac na svakom ulazu u kruzni tok. Cisto da se smanji broj mrtvih ili poveca u zavisnosti od brzine ucesnika u saobracaju :D 

Link to comment

Moja ćerka danas bila u kolima koja su se sudarila na kruznom toku. Da ne poverujes. Njena asistentkinja je vozila tek je položila. I zena u fazonu, bolje da i su prevozom a ja je kuliram. Sve je ok bilo, nije povredjena, ali jbt

  • Tužno 1
Link to comment
Moja ćerka danas bila u kolima koja su se sudarila na kruznom toku. Da ne poverujes. Njena asistentkinja je vozila tek je položila. I zena u fazonu, bolje da i su prevozom a ja je kuliram. Sve je ok bilo, nije povredjena, ali jbt
Uhhh jel se prepala mukica?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Koliko shvatam nije. Otišla je dalje prema Zemun polju na neki kamp :-)
[emoji106][emoji106][emoji106]







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Kao i u svakom kružnom toku, tu su dva problema - oni koji čekaju da se uključe pa stanu posle crte i oni koji se isključuju a ne daju migavce. A naviknuti su da voze brzo i nemaju strpljenja pa brljaju jer u kružni tok ulaze iz bulevara. Ležeći policajci bi bili dobro rešenje, slažem se.

Link to comment

Nakotilo se auta pa sve ostalo s’tim :fantom:

Mi, nečural born 1st blok znamo i živimo s gracioznošču kružnog toka... ležeći bi samo zapušio narušio taj 1 sklad :nobles:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...