Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

samo da je vise otvore, ako se ne varam rok su probili za mnooogoal ce bti bar fensi jacapi, bolja od zelenjaka
pitanje je samo da li su je pokrili onim fensi chudom sto se vika polikarbonat, pa ce leti ispod te divote biti kao u shtali u podne. to je i najveca mana zelenog venca - nema vazduha.a bojim se da jesu, ovako spolja gledajuci.
Link to comment
pitanje je samo da li su je pokrili onim fensi chudom sto se vika polikarbonat, pa ce leti ispod te divote biti kao u shtali u podne. to je i najveca mana zelenog venca - nema vazduha.a bojim se da jesu, ovako spolja gledajuci.
pa to je prava trgovacka atmosfera, njujorska berza, stambolski bazar, stocni pijac... :wub:
Link to comment
taj 70 vs. 45 blok animozitet je so 90's <_< bitno je da se nisam mnogo odmakao od keja, samo sam cetvorospratnicu zamenio za soliter.a i pijaca mi je mnogo blize, ima da urnisem ove sto valjaju sir und kajmak :wub:
Kako ti je pijaca bliže ako si iz 45og prešao u 70-ti?
Link to comment

Uhhh ja sam odrastao u 70-om 4-spratne pored save, sad sam prinudno stari merkator keva mi jos tamo....Sto se tice pijace smorio sam kevu zapitkujuci : jel otvorena jel otvorena.Zena me gleda ko ludaka:Sta je tebi ti si stvarno verovao u taj rok koji su stavili?Ja se nadam da ce taj krov da ima dovoljno lufta sa strane za cirkulaciju vazduha.Pravi horor je ova pijaca kod starog merkatora oni leti oce da pocrkaju, mada malo manje mi ih je zao kad vidim cene kako oce da oderu narod.Sve vise kad god mogu palim na zemunsku...

Link to comment

Sad sam prosao pored blokovske pjace. Krov je sa strane dignut kao krila ptice, tako da verujem da ce leti biti propuha, mada nisam uspeo dobro da vidim da li je centralni deo zatvoren sa obe strane, ako jeste verujem da ce biti dusegubka

Link to comment

Trebalo je da završe do Nove Godine. Kvalitet kao privatna autobuska stanica u Novom Sadu. Dizajn je :isuse: Ono što me ljuti je da su za Kalenić napravili fantastičan projekat, građani ga tamo glat odbili - hoće pijacu na otvorenom i mudra gradska vlast umesto da taj projekat primeni ovde, napravi repliku stočne pijace. 2-kalenic-pjaceta.jpg?w=500&h=594

Link to comment
Ja se nadam da ce taj krov da ima dovoljno lufta sa strane za cirkulaciju vazduha.Pravi horor je ova pijaca kod starog merkatora oni leti oce da pocrkaju, mada malo manje mi ih je zao kad vidim cene kako oce da oderu narod.Sve vise kad god mogu palim na zemunsku...
nema lufta ispod polikarbonata, iz prve ruke znam! samo da sedish ispod strehe od tog chuda, sa luftom na sve 4 strane, nema da ti bude dobro. a reklamiraju ga kao da je odlichna toplotna izolacija, zato me to malo buni, ali zivot uchi drugachje :ph34r:ali hajde da vidimo...
Link to comment

o parkingu u bloku 70

Na Novom Beogradu se rekonstruišu već postojeće staze i uređuju zelene površine. Radovi su pri samom kraju, koštali su oko 30 miliona dinara. Najveći deo tih sredstava otišao je na izgradnju oko 300 parking mesta, ali i na postavljanje sprava za fitnes, trim-staze, prostora za kućne ljubice različitih veličina, ali i na osvetljenje parka - priča Miljojković.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Najsavremenija pijaca sa 400 tezgi se otvara u nedelju. Leti ce biti pakao, al ce bar muzika sa zvucnika da ispunjava radni dan piljara

Link to comment
Najsavremenija pijaca sa 400 tezgi se otvara u nedelju. Leti ce biti pakao, al ce bar muzika sa zvucnika da ispunjava radni dan piljara
Koliko su probili onaj rok sto pise na tabli?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...