Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Bolje i to nego da se svi parkiraju po parku... Samo mi nije jasno sto potpuno ne asfaltiraju onaj deo izmedju kineza i gagarina i tamo oteraju sve kombije, autobuse, kamione i sl.
Naravno.Inače investitor i graditelji TC Piramida su skratili parking prostor za cirka 500 mesta...
Link to comment

Definitivno su sredili ono ruglo iza (ispred) nadvožnjka u TB, danas su posadili neka čudesa i nađubrili. Konačno, uništili su ogromno leglo ambrozije

Link to comment
Definitivno su sredili ono ruglo iza (ispred) nadvožnjka u TB, danas su posadili neka čudesa i nađubrili. Konačno, uništili su ogromno leglo ambrozije
vidm da su i pored fdu preorali...
Link to comment
po svemu sudeci poenta parka u bloku 70 su parking mesta, a ne podizanje kvaliteta zivota angry.gif
A šta ti veruješ u deda mraza?Samo sad mislim da će tu onda biti malo zajebanije za malu decu jer će goveda da piče tuda 200 na sat...
Link to comment
  • 2 weeks later...

taj 70 vs. 45 blok animozitet je so 90's <_< bitno je da se nisam mnogo odmakao od keja, samo sam cetvorospratnicu zamenio za soliter.a i pijaca mi je mnogo blize, ima da urnisem ove sto valjaju sir und kajmak :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...