Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

e to za kafee na Savi koji SVI redom rade tek od 12h zaslužuje 1 gigantski :isuse:
Cak sam iz nekih cuo muziku i video da se neko mrda unutra ali nisam prilazio, kod Tose su bila dvoja pandurskih kola i mislim da su patrole svratile na kafu ali mi bas sa staramajkom nije bilo da navracam ;)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Samo da se pohvalim da smo dobili Japansku i Evropsku ulicu :

Prva ulica paralelno sa Jurija Gagarina je Evropska a sledeća Japanska ulica. Još 5 ulica na Novom Beogradu poneće ime Evropskih zemalja, pa ćemo tako imati i Češku, Kiparsku, Italijansku i Špansku ulicu
Nadam se da nece komplikovati i menjati postojece adrese ...
Link to comment

Ajde da nagadjam. Ulice koje nemaju ime su ona sto ide kroz blokove 45-70 iza Kineza, pijace... paralelna sa Jurija Gagarina, ona na samom kraju blokova paralelna sa Ivana Ribara gde nije bezbedno voziti bicikl jer napadaju kerovi, prolaz izmedju Omladinskih brigada i Delta sitija gde su oni poligoni autoskola, ulica koja pored Hajata izbija na Milentija Popovica, mozda neke ulice po Bezanijkoj kosi ili Ledinama, Savski nasip i ulice u industrijskoj zoni oko toplane i brodogradilista, dijagonalna ulica iza Fontane.

Link to comment

Nego prolazio sam juce gandijevom od okretnice do tel. centrale i pogledah desno ka onom "gradilistu", mestu gde ce da naprave park umesto pescare i vidim da u ulici prvoj posle setalista pojacavaju ivicnjak :unsure: Jel to oni hoce da naprave saobracajnicu za kola?

Link to comment
da+ grande parking zbog Kineza
Dobro rečeno zbog Kineza .Praktično će stanovnici u soliterima da se parkiraju na novim mestima koja su dalje a kinezi ispred njihovih zgrada :isuse: :isuse: :isuse:
Link to comment

Bolje i to nego da se svi parkiraju po parku... Samo mi nije jasno sto potpuno ne asfaltiraju onaj deo izmedju kineza i gagarina i tamo oteraju sve kombije, autobuse, kamione i sl.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...