Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

jel mozes da ubacis slike da vidimo kako to sada izgleda, oa onda da uporedimo kada zavrse posa.p.s. nbg for life
domicijalno stanovnistvo je taj prostor zvalo pescara, sto je i bilo do pre 10 godina, onda su zasadili travu, a niklo je i poneko kiselo drvo. Za 90 dana bi trebalo da izgleda kao na crtezu iznad, a danas izgleda ovako015uqx.jpgUploaded with ImageShack.us
Link to comment
Da, tu je odavno planirana neka kapitalna investicija, ali za to treba shitload of money, tako da za sada od toga nema nista.
svojevremeno je postojao 1 realan i ozbiljan investitor (zajedno sa ENergoprojektom i Trudbenikom koji su vlasnici tog polja). Neki izraelac. onda je stigla svetska kriza i nestala potreba za daljom gradnjom ofis prostora. ( i sada ga ima previše praznog)
Link to comment
My linkTo je nagradjeno idejno resenje na osnovu kog se radi Detaljni urbanisticki plan. Proslo je vec skoro 4 godine od toga, ali nisam siguran da je DUP jos uradjen. Kao sto vidis ovo je resenje i za blok gde je Arena, tj. i oko Arene ce se graditi.
da, ovo sam video ali ocigledno je da od toga nema nista. bila bi steta da tu izgrade zgradurine umesto da naprave trg.
70sada.jpg(preuzeto sa http://blokovi.com/)
domicijalno stanovnistvo je taj prostor zvalo pescara, sto je i bilo do pre 10 godina, onda su zasadili travu, a niklo je i poneko kiselo drvo. Za 90 dana bi trebalo da izgleda kao na crtezu iznad, a danas izgleda ovako015uqx.jpgUploaded with ImageShack.us
hvala. izvestavaj nas kako napreduju radovi i kaci fotke. bas me zanima da li ce zavrsiti na vreme i kako ce izgledati posto deluje bas dobro na onom crtezu.
Link to comment

ne mogu da se orijentisem, gdje je to u odnosu na c market i kineze?edit, prema savi, a ne ka ulici, jel?(ocigledno <_< )

Edited by morgana
Link to comment
domicijalno stanovnistvo je taj prostor zvalo pescara, sto je i bilo do pre 10 godina, onda su zasadili travu, a niklo je i poneko kiselo drvo. Za 90 dana bi trebalo da izgleda kao na crtezu iznad, a danas izgleda ovako015uqx.jpgUploaded with ImageShack.us
tu su se u ranu jesen radnoakcijaski pekle paprike... ceo blok je danima divno mirisao.pre par godina (mozda i vise, 10-tak) sprovedena je akcija posumljavanja ove goleti, ali se vecina sadnica nije primila (pesak), a ono sto se primilo je polomljeno.inace, mislim da projetku parka fali jedan spomenik, npr.201_Gagarin_2820.jpgda se iskupe za onu sprdnju koju su dali Gandiju.pozdrav iz dijaspore(blok 45 :( )
Link to comment

@Arbeitmannne mora bas toliko kolosalno, ali neka bista prvom pravoslavcu u svemiru ne bi bila na izmet. Steta sto Putin dolazi u aprilu :unsure: mogao bi da prisustvuje toj ceremonijiedit: sada sam pazljivije pregledao plan i iz ovoga crteza proizilazi da ce kolima moci da se prolazi kroz blok angry.gif Ako bude stvarno, je..m ih nenormalnepsnek protumaci ovaj plan neki pejzazni arhitekta ili kakvo drugo strucno lice, hvala

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Kolima i sada moze da se ide kroz blok izmedju zgrada, i mislim da se to nece menjati. Ovo sto je na slici oznaceno kao saobracajnica S7 Setaliste Lazara Kardenasa i sada postoji kao asfaltirana staza, i tuda ne idu automobili, niti ce ici.

Link to comment

kolima moze da se ide svuda gde ima bilo kakvog puta. Tuda sada (s druge strane parka od setalista L.K.) prolaze kola iskljucivo zarad parkiranja, a po ovome, ako dobro vidim, taj puteljak kroz blok ce biti saobracajnica. Ja se samo pitam kuda ce ici pesaci? Kako npr. da se na primer dodje do poste, a da se ne ide tim putem. Da obilaizim park?!?Ta parking mesta ce biti napravljena iskljucivo zarad guzve kod kineza™ umesto da tamo naprave nekakav fast parking ili nesto slicno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...