Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

On 12.5.2018. at 10:30, Frank Pembleton said:

Kao i da kose travu , da nose đubre itd...
Možda jednom u 6 meseci ako se smiluju...


...shiit has hit the fan....

 

Juče je kod mene u kraju bila ekipa iz Zelenila, drugi put ove sezone (okolina okretnice trola iznad Gradske bolnice). Ne mogu da provalim na koju foru smo pre desetak godina dobili redovno košenje i kresanje živih ograda, ali ne žalimo se :)

Link to comment
13 hours ago, ajgor said:

 

Juče je kod mene u kraju bila ekipa iz Zelenila, drugi put ove sezone (okolina okretnice trola iznad Gradske bolnice). Ne mogu da provalim na koju foru smo pre desetak godina dobili redovno košenje i kresanje živih ograda, ali ne žalimo se :)

 

Град распише тенедер.Па га неко добије сви се уграде по мало и тако.

Link to comment
On 14.5.2018. at 12:11, Frank Pembleton said:


Pa znam da posla ima , ali i znam da su finansije od strane grada "malo" presušile...
Nije to da nemaju radnika, nego verovatno nemaju radnika "za ove pare"....

upravo ovo hteo da napisem kad sam procitao prethodne postove na temu

 

male plate i generalno jako losi uslovi rada

 

skoro sedeo u drustvu 1 radnika gradske cistoce i 1 radnika gradskog zelenila

mislim da je ovaj iz zelenila nesto kvalifikovaniji ili su u najgorem slucaju tu negde

ovaj iz cistoce ima preko 2 puta vecu platu od ovog iz zelenila

Link to comment

neko je na tw kvotovao vesića koji kaže da će od buvljaka ka blokovima da jg proširuju za četvrtu traku :unsure:

 

i još nešto oko antifašističke borbe, isto valjda proširenje

 

e

ako se ne učini nešto sa raskrsnicama jg sa omlbrg i gandijevom teško da će mnogo ubrzati protok

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ma trabunja, sve to ce se zaboraviti za koji mesec...

Ovo je sve peglanje toga sto do njih stize da su zasrali sa onolikim semaforima u O.Brigada i da su sad epske guzve , pa sad zamazuju

Oni ne mogu da nadju varijantu kako da "probiju" nasip u produzetku Bul Umetnosti, a ovamo ...

A ono sa bus stanicom koju ce da zavuku ispod nadvoznjaka da ustede, da ne pricam...

Link to comment
On 19.5.2018. at 21:56, Frank Pembleton said:

Ma trabunja, sve to ce se zaboraviti za koji mesec...

Ovo je sve peglanje toga sto do njih stize da su zasrali sa onolikim semaforima u O.Brigada i da su sad epske guzve , pa sad zamazuju

Oni ne mogu da nadju varijantu kako da "probiju" nasip u produzetku Bul Umetnosti, a ovamo ...

A ono sa bus stanicom koju ce da zavuku ispod nadvoznjaka da ustede, da ne pricam...

 

ma zastali su sa samom lokalcijom autobuske stanice, to je mozda bila ok lokacija u planovima pre 3-4 decenije kada se pricalo o tome ali stvarnost je demantovala nekadasnje planove, da prosire ulice i na 5 saobracajnih traka nece spreciti megapicvajz koji ce tamo tek biti. za sada primecujem da stetocine™ u 23 bloku uredno travnjak izmedju kolovoza i trotoara pretvaraju u parking mesta da bi fensi bagra koja dolazi u onaj restoran u navigator zgradi imala gde da parkira svoje skupe automobile, uostalom cemu to mrtvozelenilo™ kada svuda moze parking, neka nova zgrada, neki komercijalni sadrzaj, stetocine se bas trude da zagovnaju NBG najvise moguce i bogme itekako im to ide od ruku

 

a ta montazna skalamerija koju ce da nabudze ispod nadvoznjaka je posebna prica narocito sto je je fakturisati da kosta po kvm kao aerodromska zgrada u dubaiu

Edited by Pontijak
Link to comment
Mupovski, za 508 milicajaca koji su stradali na dužnosti. 
na kojoj duznosti, random duznostima zbirno ili svi umrli u jednom danu :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

na kojoj duznosti, random duznostima zbirno ili svi umrli u jednom danu :unsure:

sent from bubamoto
 

pa valjda bi se obilježavalo nekako da je bila tragedija da je istovremeno stradalo 508 milicionera :unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...