Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

7 hours ago, palikaris said:

pre mislim da se Bogoljub stisao za pare a ko i svaki kulov, hoce da spomenik izgleda monumentalnotm pa onda udri sto veci postament, to je jeftino (betnocina samo oblozena 2cm debelim plocama od sivog granita, najjeftinijeg kamena na trzistu) a glavica sto manja, to su vec skupi radovi :D i obavezno grobljanskim slovima da se napise donirao Bogoljub.

 

Појма немаш.:angry:

 

Не може ни једна глава да буде веће од Богољубове,отуд и тако мала глава на споменику.

 

Edited by Блок_64
Link to comment

Halo Bogi, kako brat? Ah, sućut, što ćeš, makar ih je još preostalo. Nego, zanimaju li te brončana poprsja ruskoga kosmonauta? Cijena? Prava sitnica.

 

Vec su nas prestigli Ameri i Rusi, Tatari, Kazahstanci, Kirgistanci, Azarbejdzanci, braca Grcite, Bugarasi, Kinezi, Kubanci, Cesi, Nemci, Danci, Norvezani, Francuzi, Madzari, Indijci, Italijani, Mongoli, Nepalci, El Salvadorljani...

GAGARIN-630x390.jpg

 

934279.jpg

Bust-of-Yuri-Gagarin-at-the-Birla-Planet yuri.jpg

 

8c4e37739560dfca6857f1a6dd20d2db.jpg

 

yuri-gagarin-monument.jpg

 

45564307-monument-to-yuri-gagarin-in-var

 

Karici boju nategli, al' velicinu nikako :sad:

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Da li postoji neko objašnjenje zašto su svuda samo glave? Neka naredba iz bivšeg SSSR-a, da heroj Gagarin samo u domovini sme da ima i telo, a svuda u svetu samo glavu????

Link to comment
Izgleda težak, skino bi ga neko. Je li istina ovo da neko štanca i valja iste po svetu?

Da pričali B.Dimitrijević i ona mislim Subotić u emisiji 360 stepeni na N1.
Baš za ovu bistu...
Link to comment
  • 3 weeks later...

Posle duzeg vremena sam bio bajkom do NBGD i moram da vas pohvalim da ste kvalitetom trotoara dostigli centar grada

 

Spoiler

ne zna se gde je gori :ph34r:

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...