Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

To je tik pored Energoprojekta, a iza ima još 2-3 zgrade. Imaš na Beobuildu tisuću slika. To je valjda nešto ovakvo.p1090242x.jpgFakat je glupa ova žuta boja.edit:Evo preglednije slike - to je kanda ovo GP6fu19xf.jpg

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment

Уз помоћ Гугла сам разјаснио да је то сад Бул. Зорана Ђинђића (Бивши Бул. Авноја) 45, блок 22. И пар елитних погледа с те адресе кроз прозор (у квариши.)

ph1u.jpgph2u.jpgph3k.jpg

Link to comment

Čekaj, bre, ovo Indijevo je na 500m od SC, one ga preko puta onaj usrani Victoria station, iza njega stari zanatski centar a iza njega Deseta. :blink:edit: koliko sam ja video, nema ni jedne jebačke novogradnje na NBGD, sve su ko da ih je dizajnirao Patak Dača, junak dvajestrećeg ipo veka (govorim o exterijeru). Kad bi neko uzeo onaj tzv. aqua park u bloku 44 pa rno neku zgradu sa pogledom na Savu i Međicu, e to bi bio mamojeb od zgrade.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Све што знам је да ми је речено да је Тома тхе Металика живео у тој згради онда кад сам ја био тамо (а то је 2006.) Ко је сад где, и шта је ту елитно, појма немам. Тај део се, УБР, толико изградио да се ја тамо не бих више снашао ни уз помоћ gps-а.

Link to comment

A, 2006., pa to je druga stvar, i Toma prikupio ono malo sirotinje i kupio skoro neku udžericu od hiljaduosamstosedamdesetosam kvadrata u izgradnji... Verovatno je onda marvinova lokacija bliža istini. Eto, uskoro će Mlađa da svira pianino na lokaciji na kojoj smo u gimnazijskim danima pikali fudbal na Energoprojektovim terenima a posle pili pivo i pišali u okolno žbunje. Elitna lokacija, nema šta.edit: + peconi u komšiluku. Elita na kvadrat :isuse:

Edited by dig_chohano
Link to comment
A, 2006., pa to je druga stvar, i Toma prikupio ono malo sirotinje i kupio skoro neku udžericu od hiljaduosamstosedamdesetosam kvadrata u izgradnji... Verovatno je onda marvinova lokacija bliža istini. Eto, uskoro će Mlađa da svira pianino na lokaciji na kojoj smo u gimnazijskim danima pikali fudbal na Energoprojektovim terenima a posle pili pivo i pišali u okolno žbunje. Elitna lokacija, nema šta.edit: + peconi u komšiluku. Elita na kvadrat :isuse:
ta njihova elitnost se zasniva samo na tome da nekog izuju za cenu kvadrata, kao sto redovno pokushavaju sa svakom novogradnjom na nbg. za njega je srecna okolnost sto ne mora po bakaluk, jer tu, ako cemo poshteno - nema nichega sto ima veze sa zivotom. jedino sto je dunav blizu, pa bih ja to rachunala kao 1 kvalitet. nego, braco i sestre, da li u bloku tamo de je mz kozara ima neki bijoskop koji radi (do nivoa da tamo mogu da idu organizovana shkolska deca? ushtedecete mi 1 zvanje uchiteljice :P)ps. na stranu peconi, jako je neprijatno ziveti medju ljudima (koji chak ni nisu peconi), a veruju u tu svoju 1 elitnost i fantastichnost svoje imovine. stalno bi da se neshto barikadiraju, pregradjuju, dodaju josh kljuchaonica, uvode video nadzore, ziva naoruzana obezbedjenja i slichna sranja <_< Edited by thermal bug
Link to comment
Уз помоћ Гугла сам разјаснио да је то сад Бул. Зорана Ђинђића (Бивши Бул. Авноја) 45, блок 22. И пар елитних погледа с те адресе кроз прозор (у квариши.)

ph1u.jpgph2u.jpgph3k.jpg

Komšo :s_w:
Link to comment

ooo, hvala i pozitivcima i negativcima. 1 uchiteljica je (mozda) poshtedjena ^_^(jeste poshtedjena, zvala sam bioskop, postoji, velika kozara u bgd ne postoji vishe, chika mi sve objasnio)hvala joshte jednom drugari :D

Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...