Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Gusar kasnije došao...Bombaj, Galeb pa on...a na kraju keja klub ljubitelja Save

Oriđiđi Gusar na vodi bio,ključ u bravu oko 22, živa svirka uz nmp ko sa kim došo a kamo li ošo, bruka atmosfera, ovo sada suvozemno skroz i nm veze sa izvornim.

Link to comment
Gusar kasnije došao...Bombaj, Galeb pa on...a na kraju keja klub ljubitelja Save
Oriđiđi Gusar na vodi bio,ključ u bravu oko 22, živa svirka uz nmp ko sa kim došo a kamo li ošo, bruka atmosfera, ovo sada suvozemno skroz i nm veze sa izvornim.

I to je fakat...
Link to comment

čekaj, nema Gusara (nisam ispratio)? Svirao sam tamo davno par puta. Sećam se i Sove, bradonje vlasnika, radio sam kratko neku stolariju s njim pa sam svašta naučio, tad sam prvi put video abrihter.

 

edit: sad videh

Gusar je živ, nemoj me štrecaš...


...shiit has hit the fan....

 

 

Edited by Bujodrag
Link to comment

Čekaj, je l' bio tamo neki Sova? Ako jeste onda njega pamtim, možda sam pomešao. Ako nije bio vlasnik a bio je tamo, eto prilike da citiram omiljeni momenat sa Rambove ploče Psihološko propagandni komplet M-91: "Koja je uloga sove?"

Link to comment
1 hour ago, Barti66 said:

Gusar kasnije došao...Bombaj, Galeb pa on...a na kraju keja klub ljubitelja Save

Oriđiđi Gusar na vodi bio,ključ u bravu oko 22, živa svirka uz nmp ko sa kim došo a kamo li ošo, bruka atmosfera, ovo sada suvozemno skroz i nm veze sa izvornim.

 

 

Одлична свирка је била.Када се Сава свињар дохвати гитаре стварно је било уживање.

Link to comment
8 hours ago, ronin said:

Kakav bre Sova vlasnik...Jedini priznati vlasnik je legendarni gazda Bora poznatiji kao Bokula...

Tako je. Ili da citiram pomenutog: Fala Bogu :)

 

Sova je bio zakupac par godina i napravio je super atmosferu. Sada je drugi zakupac (vec nekoliko godina), druga prica, trude se i ok je, samo sam ja zaista sada vec mator za to.

 

Problem kod Gusara, ovog gornjeg dela su poplave, svake druge godine se poplavi lokal sto mnogo utice na rad i profitabilnost, ali guraju nekako...

 

ps Sava Svinjar da da :)

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Definitivno Guju izdvaja "atmosfera" ta opuštenost...
Pogotovo u svetlu "novih namunjenih" komšija na tom delu keja...


...shiit has hit the fan....

Ja sedam samo na Gusar i Skalar (kod Bobana) a za rucak, zna se, Stari Pingvin...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...