Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Претекли их ови вучићеви.Данас су делили пакете уља,брашна,шећера ко да потпис да ће да гласа на снс а сутра их организовано воде на бесплатни преглед код доктора.Додуше такви су већином за психијатрију.

Link to comment

odlichno :dry:

znash, meni je mnogo zato shto ce u ovim njihovim poduhvatima da stradava narod, ali izgleda da ne moze drugachije. znachi 100 godina ljudi zidaju stvari, kopaju rupe, mecu semafore, teraju vodu na fontane, svashta neshto. ovi jadnici chega god se dohvate, vrlo chudno pishu rech voda, sve im se neshto ili pokvari za nedelju dana ili upadne u rupu. ili zatrpaju sami jer su se setili da im se neshto drugo vishe svidja. ne znam da li oni primecuju to :unsure:

kao onaj jedan neki ludak iz priche, koji istina na kraju dobije princezu, ali opet ne zato shto je nespretan, nego ima srece i dobar je u dushi.

ziva nisam...

 

Edited by gospa buba
Link to comment

izgleda da onu kameru za saobraćaj na uglu omldbrgd i jurija g. opravljaju da bude funkcionalna. obratite pažnju

:dry:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

bljuc:

Quote

Splav "Suvenir" u Bloku 44, jedan od omiljenih porodičnih restorana u ovom delu prestonice, potpuno je potonuo, a samo brzom reakcijom vlasnika izbegnuta je tragedija!

 

Link to comment

On je u nedelju krenuo da tone , mislim da je u ponedeljak skroz "poklekao" ...
Inače Korzo, Suvenir drži Neša Majdan a njegov tast Formu. Sva tri splava su na tom keju...




...shit has hit the fan ....

Link to comment
Dok mi je Bombaja i Gusara bilo zao ovim gore nabrojanima je i mesto na dnu...
Sa donjeg keja uopste vise nje moguce videti vodu...

U pravu si....
I sad se parkiraju monstrumi od ugostiteljskog objekata...
Link to comment

Gradski menadžer Goran Vesić je u intervjuu za Večernje novosti najavio da je u planu izgradnja kružnog toka kod Tržnog centra Ušće, kao i na uglu Save Miškovića i Bulevara oslobođenja.

 

Verovatno debil misli na ugao Milentija Popovica i bulevara Mihajla Pupina...ako tu zatvore saobracaj da bi napravili kruzni tok, onda to zaista znaci da ce grad STATI!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...