Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

jea. 4 solitera, to mi josh vishe odgovara :lol:kako sad odustali? mislim, svuda oni drze deponije sa mrtvim ljudima, dok chekaju da kupci stasaju i vrate se sa kajmana. to je bar jasno. a deponija usred grada je posebna pricha <_<

Link to comment

Ne radi se tu o potrebama nego o investitoru koji je spreman da uloži kintu u pomenuto rešenje tj. desetine hiljada kvadrata poslovnog prostora. Takvih trenutno nema ni u Dubaiju a kamoli ovde. Ako vam je za utehu, crkva u poslednje vreme prilično dobro napreduje <_<

Link to comment

nema od tih solitera nista. nije postignut dogovor oko nekakve studije spratnosti ili tako nesto (citaj, investitor nema kintu)

Link to comment
  • 2 weeks later...
Ne radi se tu o potrebama nego o investitoru koji je spreman da uloži kintu u pomenuto rešenje tj. desetine hiljada kvadrata poslovnog prostora. Takvih trenutno nema ni u Dubaiju a kamoli ovde. Ako vam je za utehu, crkva u poslednje vreme prilično dobro napreduje <_<
promace mi, pa sa zakasnjenjem..meni su potrebe = traznja na trzistu = ....spremnost investitora da ulozi kintutj naravno da ide proces odlucivanja od investitora nanize, al cenim da je ukapirao da nema kome da proda tolke kvadrate
Link to comment
  • 6 months later...
Koji deo NBG se smatra elitnim [i zasto]? Ne poznajem NBG [nije provokacija :) ].
Знам ја где је то, тачно и зграду (ово где ће бити Динкић и где је Тома тхе Гробар). Био сам тамо, са кнедлом у грлу пролазио поред паркираних џипова размишљајући како сваки од њих може бити "опремљен" пластичним експлозивом доле испод (обзиром на то ко су власници). Нема ништа елитно у вези тог краја, Блок 45 четвороспратнице (у своје време) је био закон за то. И комарци су нам бре били елитни. Edited by Indy
Link to comment
Знам ја где је то, тачно и зграду (ово где ће бити Динкић и где је Тома тхе Гробар). Био сам тамо, са кнедлом у грлу пролазио поред паркираних џипова размишљајући како сваки од њих може бити "опремљен" пластичним експлозивом доле испод (обзиром на то ко су власници). Нема ништа елитно у вези тог краја, Блок 45 четвороспратнице (у своје време) је био закон за то. И комарци су нам бре били елитни.
Pa gde je to? A četvorospratnice u četres'petom jebu kevu i dan danas.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...