Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

uf, lako me ponese. dobro, valjda je dosla ta struja da ukljuce klimu, pocrkace na ovu oktobarsku vrucinu. tropski talas iz sahare:)
pa vidim ja :lol:cuti, ne znash ti kako je kodnas!
Link to comment
cuti, ne znash ti kako je kodnas!
nisam znao al sad znam, malopre pazario u super veru kad kvrc, nestade struje! braco, izdrzite - starosedelacki beograd je sa vama! no pasaran!
Link to comment
Novi Beograd je produkt bolesnog mozga. I zato i nema struje.
ja, pravo da ti kazem, nikad nisam imala utisak da je struja produkt zdravog mozga. al ako ti tako kazesh ^_^(mislim, nema vishe starog novog beograda. tj ko sto je nekad bio. sad od gagarina do opshtine imash min 6 semafora niz o brigade. ja to mnogo teshko podnosim, kad bash moram :() Edited by thermal bug
Link to comment
  • 5 months later...

Konačno su se setili da oni bilbordi na zidu IMT-a nemaju nikakav smisao, pa su ih sklonili. Stvarno je bilo grozno gledati kako bilbordi prekrivaju one sjajne grafite...

Link to comment

Ko god da je držao te bilborde nije imao nikakve vajde. Samo je par njih za sve to vreme bilo prodato/popunjeno (Pionir, Serbian open), a nijedan nije ostao čitav. Uglanom su ih žvrljali i cepali kao "osveta" za otete zidove. Oni koji nikada nisu imali reklame na sebi, su služili za pisanje po njima, a jedan je imao crtež lepo ugojenojog praseta/svinje ispod kojeg je pisalo - "Političari jel' kraduckate"

Link to comment
  • 2 weeks later...

blok prekoputa arene gde je ona crkva i grawe osiguranje je postao deponija. nadao sam se da ce gradske vlasti imati sluha i tu napraviti neki trg koji bi predstavljao centar novog beograda, ali kapiram da se lopine nikada ne bi odrekle onako skupog zemljista.

Link to comment
blok prekoputa arene gde je ona crkva i grawe osiguranje je postao deponija. nadao sam se da ce gradske vlasti imati sluha i tu napraviti neki trg koji bi predstavljao centar novog beograda, ali kapiram da se lopine nikada ne bi odrekle onako skupog zemljista.
brate. ti nemash pojma. tu ce da nikne poslovni blok sa (bar) 2 solitera od po (bar) 40 spratova, plus 1 nije-soliter-nego-nako, planarno neshto, od kojih 30 spratova. i josh nekoliko znachajnih objekata. a unutra ce, ako shtogod ostane, biti peshachka zona, a mozda i neki kusur od trga. jedva chekam, oni su mi i tako na pravcu koshave, ovajdicu se u toplotnom smislu ^_^ps. u takvom okruzenju, ta crkvica ce imati znachaj 1 stejtmenta. arhitektonskog. shtreberi i prepisivachi bez ikakve hrabrosti. i jedni i drugi ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment

bilo usvojeno resenje nekih izraelaca, 4 solitera po 50ak spratova, i plus neke lamelice od 10ak katovamada mislim da je to previse megalomanski i nepotrebno, pa verovatno nista od toga, bar ne skorije...a u medjuvremenu ce izgledati nako neugledno

Link to comment

citao sam o tim neboderima o kojima pricate, ali se i dalje nadam da ce se naci neko razuman i postedeti taj blok dalje komercijalizacije. hocemo trg!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...