Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

vi cete da plachete za karton sitijem? sasvim ozbiljno?imate neke (bar) urbanistichke argumente? osim da ce sad mishkovic da sazida obalu od gazele do sremske mitrovice, ali taj se podrazumeva & ne rachuna! ^_^

Link to comment
  • 3 weeks later...

e. chitam neki dan u nechemu (mislim da beshe blic) sladak chlanak o orijentirima u novom. kazu da u avnoja bulevaru ima mesto koje se zove 'kod trafike', a da trafike nema vec 10 godina min. zna neko gde je to?

Link to comment

Ima (bila je) kod mene u bloku Zelena trafika za koju su znali svi taksisti u gradu. Nje nema nekih 3-4 godine, ali se i dalje koristi kao orijentir (nadjemo se kod Zelene trafike). Pretpostavljam da je ta iz teksta neka druga jer nema prefiksa Zelena.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jebem ti EDB. Nisam imao struju od jutros pa sve do 8. Skroz mi promakla ta vest da ce nestajati struje, pa se fino iznenadio. I da, poserem se na gradske radio stanice kojima ni jednom u toku dana nije palo na pamet da daju vest do kad ce da traje ovaj nestanak struje. Skoro 100K ljudi nema struju, a oni nista.

Edited by deeps
Link to comment
Jebem ti EDB. Nisam imao struju od jutros pa sve do 8. Skroz mi promakla ta vest da ce nestajati struje, pa se fino iznenadio. I da, poserem se na gradske radio stanice kojima ni jednom u toku dana nije palo na pamet da daju vest do kad ce da traje ovaj nestanak struje. Skoro 100K ljudi nema struju, a oni nista.
joj ne znam, ja recimo josh od petka znam da ti necesh imat struju. mislim, ne ti - ti, neg tamo, blokovi svi redom, jer vam menjahu neke skalamerije na dalekovodima. istina, ja gledam studio b od odma, chim nashminkaju voditeljke...
Link to comment

Nista ja to nisam ukacio, mada nisam ni gledao TV nesto posebno poslednjih dana. Ali nisu ni moji ukucani. Ali, ne vezano za to, danas vrtim radio stanice(izmedju ostalog Studio B i B92) da saznam kad cu dobiti struju i nista o tome. Misim, ovaj Studio B bi trebao da bude kao neka gradska stanica i da izvestavaju o gradskim desavanjima. Umesto toga oni imaju vesti kao da su RTS.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...