Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

fala batice. sad sam ponosna ko da mi ga ujka ostavio :D
:D samo da preciziram, moj wub ide za stari novi beograd, ne ovaj novi novi. bar na osnovu dosadasnjih iskustava. :)
Link to comment
...realno, to je jedino cega nema apsolutno nigde, bar ne u blokovoma...a tek sto ne rade pre 10-11, to je da popizdis, pogotovo vikendom...
:Hail:
Link to comment
:D samo da preciziram, moj wub ide za stari novi beograd, ne ovaj novi novi. bar na osnovu dosadasnjih iskustava. :)
batice sreco. neamo brige. ovaj novi novi beograd je toliko kvalitetno zidan, da ce za 2-3 godini biti star kao stari :Dna kraju krajeva, sve je to nashe :P
Da li na eNBiGeju ima neki splav sa uticnicom i funkcionalnim i pouzdanim wifijem koji sluzi ladnu lozu od ranog jutra?
splav bre nikako, ni sa jedne strane nbg. taj water people uopshte ne zuri da porani, to ti je sigurno.jedino je od tih sabajle kafana (a to znamo mi sto setasmo malu decu od 04-07!) nekad radio onaj jedan radikal u dzona kenedija, blize dunavu. struju imao sigurno, i lozu. a za wifi ne znam.
Link to comment

e radosti. imaaamo i mi za trke atrakciju:

Bjela gradi Terazije na Novom BeograduPetak, 31. jul 2009. 20:37 Beogradski glumac i producent Dragan Bjelogrlić izgradiće na Novom Beogradu pored Fakulteta dramskih umetnosti scenografiju Terazija 30-ih godina prošlog veka.Scenografija se gradi za potrebe filma "Montevideo, bog te video" i ujedno će predstavljati buduću atrakciju Novog Beograda.Prezentaciji ovog projekta u zgradi opštine Novi Beograd prisustvovali su Darijan Mihajlović, član Gradskog veća, Nenad Milenković, predsednik opštine Novi Beograd, i Dragan Bjelogrlić.Scenografija Terazija iz 30-tih godina biće napravljena u stvarnoj razmeri, 1:1, a njen autor biće arhitekta Nemanja Petrović, koji je i do sada imao bogato iskustvo u ovoj vrsti projekata....
i odje vishe, mnogo vishe, sa expertima, precednicima i expertima. dal su te scenografije po pravilu potemkinove ili nako skroz? :unsure:ebiga. a zelela sam 1 shoping mol tu, treba mi :lol:eh. da. upish od srece ^_^
"Naša želja je da taj prostor bude mesto koje će privući turiste, gde će se provoditi slobodno vreme, i ako bude tako, učinićemo sve da scenografija starih Terazija poživi na duži rok. Mnoge svetske metropole već imaju ovakva, atraktivna mesta, i mislim da je lepo da i Novi Beograd dobije svoje Terazije, pa makar to bile i one iz 30-tih godina prošlog veka. Ova opština nikada nije dobila svoj centar i ovo je možda prava prilika, a ukoliko u celu stvar uključimo i Turističku organizaciju Beograda, onda će to biti mesto u koje će se dolaziti iz svih krajeva Srbije, pa i šire", naglasio je Milenković.
Edited by thermal bug
Link to comment
moj wub ide za stari novi beograd, ne ovaj novi novi. bar na osnovu dosadasnjih iskustava.
Tjah... Da si pozvala pravu osobu, upoznala bi i čari NNBg-a.
Link to comment

Da je, a srecom nije, NBG u Japanu, sve zgrade bi bile srusene i onda opet napravljene 1982.Da se to desilo, 2012-ste (za 3 godine od danas) bi opet bile sve srusene i opet napravljene.Kako "Novi" stoji sa time?

Link to comment
Da je, a srecom nije, NBG u Japanu, sve zgrade bi bile srusene i onda opet napravljene 1982.Da se to desilo, 2012-ste (za 3 godine od danas) bi opet bile sve srusene i opet napravljene.Kako "Novi" stoji sa time?
its ok with us, ako imaju dje da nas arhiviraju za to vreme ^_^(imajuc u vidu brzinu zidanja chez nous, naravno :ph34r:)ps. ako je ziva ona tvoja japanska tema, dajde tamo malo prichu o tome, kako brzo rushe, kako brzo zidaju i sto chine sa ljudstvom za to vreme? :unsure: Edited by thermal bug
Link to comment
its ok with us, ako imaju dje da nas arhiviraju za to vreme ^_^(imajuc u vidu brzinu zidanja chez nous, naravno :ph34r:)ps. ako je ziva ona tvoja japanska tema, dajde tamo malo prichu o tome, kako brzo rushe, kako brzo zidaju i sto chine sa ljudstvom za to vreme? :unsure:
Nema zgrade starije od 30 godina u Japanu. Rushi i pravi opet.Moja je iz 1995-te.Za taj topic o Japanu, bio sam strasno uvredjen (skinuti warn je jos uvek na 20% danas) i obrisao sam slike. To je bilo pre godinu dana.Oni zbog kojih sam dobio warns i ban (Indy, viloticka) su isto prosli lose.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Da je, a srecom nije, NBG u Japanu, sve zgrade bi bile srusene i onda opet napravljene 1982.Da se to desilo, 2012-ste (za 3 godine od danas) bi opet bile sve srusene i opet napravljene.Kako "Novi" stoji sa time?
...nikako, to je prosto nezamislivo...na nbg-u moze da gradi samo misko i jos po neko, valja m2 za dva soma, a grade se ruzne i jeftine zgrade...u tom smislu, potpuno podrzavam koncept rusenja, ali svega sto je sagradjeno u poslednjih 30 godina...ili u poslednjih 30 meseci, kad i onako niko nece da plati da zivi 'tamo'...
Link to comment

Ne bih bio baš tako radikalan - ima tu finih i kvalitetnih stvari (mislim na period od poslednjih 30 godina).btw, listajući malo oglase, stekao sam utisak da su ovi naši savski blokovi najviše pali sa cenom kvadrata u poslednjih 6 meseci, što je negde i logično obzirom da su realno bili najprecenjeniji...

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Ne bih bio baš tako radikalan - ima tu finih i kvalitetnih stvari (mislim na period od poslednjih 30 godina).btw, listajući malo oglase, stekao sam utisak da su ovi naši savski blokovi najviše pali sa cenom kvadrata u poslednjih 6 meseci, što je negde i logično obzirom da su realno bili najprecenjeniji...
Kako i ne bi. Vidi sta se desava tamo. ;) http://www.parapsihopatologija.com/forums/...st&p=660626
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...