Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Menjaju šine oko Kališa, pretpostavljam da je to razlog. Definitivno je privremeno.
fala sto mi ozivljavate ovo domacinstvo :Pposhto me zivot svako malo nanosi u blokove, evo jedem se od nerviranja sto nisu zasadili drvorede u gagarina chim su napravili ulicu. sad bi pomrli od hladovine <_<
Link to comment
Fontana u bloku 1, ona po kojoj je kraj dobio ime, ona ispred bioskopa Fontana - radi! :o Kako, zašto..? :mellow:
procitam ja ovo, uhvatim sestru na gatalku. ovako ide razgovor:ja: ukljucili nam fontanu!ona: koju fontanu?ja: nasu fontanu!ona: pa znam, bila je ukljucena i prosle godine.
Link to comment
Fontana u bloku 1, ona po kojoj je kraj dobio ime, ona ispred bioskopa Fontana - radi! :o Kako, zašto..? :mellow:
laaazesh :odidemo da se slikamo za neke povijesne potrebe ^_^
Link to comment
ona: pa znam, bila je ukljucena i prosle godine.
Nemoguće. Ja jesam blentav al da ne primetim tako nešto je previše. Opskrbljujem se u tom Maksiju. Možda je ona mislila na onu malu fontanicu tamo prema kružnom toku? Nju jesu opravili prošle godine.Bubice, teo ja danas da slikam, al bio pljusak, niko mi ne bi verovao da ta voda na slici izlazi iz fontane.
Link to comment
Fontana u bloku 1, ona po kojoj je kraj dobio ime, ona ispred bioskopa Fontana - radi! :o Kako, zašto..? :mellow:
Sada sam potpuno siguran da će nas staviti na beli šengen.Be afraid and prepared :ph34r:
Link to comment
Bubice, teo ja danas da slikam, al bio pljusak, niko mi ne bi verovao da ta voda na slici izlazi iz fontane.
hodochasticemo oma za vikend, da pokazem djecama istorijski dogadjaj :P
Sada sam potpuno siguran da će nas staviti na beli šengen.Be afraid and prepared ph34r.gif
dzizs, pripravni smo. izdrzacemo :unsure:sta god dodje, ja sam mu naredan @ idioteque: negde u tom trznom centricu kod fontane su zbudzili odeljenje dechije biblioteke, sto je bilo kod carine do proshle godine. zajedno sa bibliotekom za odrasle. jesu stavili bar neki putokaz, za nas iz provincije? Edited by thermal bug
Link to comment

Ako je i bioskop proradio i pušta novi Star Trek sa sve THX ozvučenjem, nemojte mi javljati, molim vas.EdgarAllanPoesTheRaven_275_275.jpg

Link to comment
Ako je i bioskop proradio i pušta novi Star Trek sa sve THX ozvučenjem, nemojte mi javljati, molim vas.
nije. nema na nbg biJoskopa, osim po vilajetima trznih centara iz insajdera :Plazem, ima u studenjaku. al oni su bash alternativni ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ima gde god ti padne na pamet. Kod Jugoslavije u Goce Delceva, u 30. bloku, preko puta opstine, u haustoru kod klinike Dr Ristic kod carine...

Link to comment
Ima gde god ti padne na pamet. Kod Jugoslavije u Goce Delceva, u 30. bloku, preko puta opstine, u haustoru kod klinike Dr Ristic kod carine...
U, hvala. Ovo mi taman odgovara..
Link to comment
  • 3 weeks later...

...realno, to je jedino cega nema apsolutno nigde, bar ne u blokovoma...a tek sto ne rade pre 10-11, to je da popizdis, pogotovo vikendom...

Link to comment
  • 1 month later...
1 wub za novi beograd od battice. :)
fala batice. sad sam ponosna ko da mi ga ujka ostavio :D Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...