Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

pa nije tender namjesten nego je pala odluka da koncert radi sars pa su uslovi nastimovani do komcnih detalja. i to je ok, sto se mene tce, cus tender za koncert, jave se nek zelimir i visnja sa 10 albuma snimljenih za opsurnu etiketu iz jase tomica i prvoplasiraju se :)

vece je pitanje zasto, pobogu, iko misli da sars ista valja?

Tender jeste namesten na tragikomican nacin. Zakon za ove situacije dozvoljava mogucnost pregovarackog postupka bez prethodnog objavljivanja. Potrebno je da se pre pokretanja postupka zatrazi saglasnost od Uprave za javne nabavke, koja ima rok od 10 dana da donese resenje. Ukoliko se ne Uprava u tom roku ne oglasi smatra se da je dobijena saglasnost. Edited by San Epifanio
Link to comment

e da mi je neko rekao da cu da kazem nesto ganguli u korist  :isuse:  :

zakon o javnim nabavkama je kriminalno los i jediini kriterijum koji je predvidjen za rangiranje ponuda je cena. 

ako kojim slucajem onaj koji ne raspisuje tender nije vican poslu moze da napravi sranje ogromnih razmera ( desavalo se sa medicinskim amterijalom za bolnice, gde je nabavljan krs koji je jelda bio najjeftiniji...)

 

sve u svemu ako je ovakva definicija sprecila amadeus bend, anu nikolic ili kogagod od inih da nastupe neka!!!

 

p.s.

u svakom slucaju bar imamo bolji program nego oni u orijentalnom delu grada  :0.6:

rW2zVWI.jpg

Link to comment

To znači da će sada one desetine hiljada Bugara i Kineza bez vize sada pohrliti i na našu stranu, a neće svi ostati u centru. Šta ćemo sa toliko para od turizma, propiće i prodrogiraće nam se narod :(

Link to comment

To znači da će sada one desetine hiljada Bugara i Kineza bez vize sada pohrliti i na našu stranu, a neće svi ostati u centru. Šta ćemo sa toliko para od turizma, propiće i prodrogiraće nam se narod :(

Mi iz savskih blokova drzacemo liniju fronta na pruznom nasipu!

Link to comment

Mi iz savskih blokova drzacemo liniju fronta na pruznom nasipu!

shto ne sviraju kod vas kad je tolko super <_<

 

blokovi su novi centar novig beograda -_- :d

Link to comment

e meni je to sve isto. jedinstveni blokovi -_-

i samo uzmite ove specijalne efekte sebi na teritoriju, uvas je naroda, treba i zabave :d

+1

 

srba kabadajić da ide u piramidu

:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...