Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

pa nije tender namjesten nego je pala odluka da koncert radi sars pa su uslovi nastimovani do komcnih detalja. i to je ok, sto se mene tce, cus tender za koncert, jave se nek zelimir i visnja sa 10 albuma snimljenih za opsurnu etiketu iz jase tomica i prvoplasiraju se :)

vece je pitanje zasto, pobogu, iko misli da sars ista valja?

Link to comment

Snimili "spot" na Gusaru sto ih cini lokalnom grupom...

 

P.s.

Sta fali Zelimiru a posebno Visnji???

 

'ladno to nisam video :isuse:. daj link ili naziv pesme da ne moram da slušam sars više nego što je neophodno

 

inače, vidim da haraju i ostatkom balkana, svuda ih vole... rok legende u nastajanju

Edited by Lezilebovich
Link to comment

e da mi je neko rekao da cu da kazem nesto ganguli u korist  :isuse:  :

zakon o javnim nabavkama je kriminalno los i jediini kriterijum koji je predvidjen za rangiranje ponuda je cena. 

ako kojim slucajem onaj koji ne raspisuje tender nije vican poslu moze da napravi sranje ogromnih razmera ( desavalo se sa medicinskim amterijalom za bolnice, gde je nabavljan krs koji je jelda bio najjeftiniji...)

 

sve u svemu ako je ovakva definicija sprecila amadeus bend, anu nikolic ili kogagod od inih da nastupe neka!!!

 

p.s.

u svakom slucaju bar imamo bolji program nego oni u orijentalnom delu grada  :0.6:

bukvalno, mi imamo obavezu da raspisujemo tender za agenciju koja ce da radi sluzbena putovanja. to znachi da ne mozemo da radimo s kim hocemo (i s kim radimo 30 godina), nego ko uredi da izgleda banalno isplativo, i onda imamo karte sa pogreshnim datumima na dan putovanja, putovanje bez prtljaga, razne dogadjaje... a to sa bolnicama je apsolutni skandal.

 

Pošteno raskopali m.milankovića

shta sad hoce. da nam ne rade neka tajna masonsko iluminatska iskopavanja pa da osvanemo nasred pentagrama :isuse:

 

mislim, nema drugih razloga.

 

Разумем да је Гангули било лако да направи шему да би наместио Ју групу или Галију, ипак нема свако толики стаж или број издатих албума, али којом гимнастиком су ови са друге стране реке наместили тендер да га добију САРС и БС?

shta da ti kazem. mnogo smo jaki ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

vece je pitanje zasto, pobogu, iko misli da sars ista valja?

 

Ovo je elitisticki forum, avangarda™, ne razumemo mi ukuse masa™. Takodje smo omatorili. Ovaj forum je otvoren pre skoro 10 godina. :D Mada, i tada je bilo SARSa...

 

Ima par izuzetaka, npr. FERNOUX H, on se razume u to sto vole mladi sa asfalta i tako :fantom:

Link to comment

'ladno to nisam video :isuse:. daj link ili naziv pesme da ne moram da slušam sars više nego što je neophodno

 

inače, vidim da haraju i ostatkom balkana, svuda ih vole... rok legende u nastajanju

`ladno ih obrisalo

gotovo sam siguran da je bio ultra-sega-mega hit Lutka i to pre nego sto su izdali official video, u svakom slucaju desavalo se na terasi splava i bilo je onako bas urbano!!!

Link to comment

Elem SARS... juce korporativna prednovogodisnja zurka u ljubljani. Sloveci, Hrvati i Srbi i svira neki nas bend iz bitefa. Kraj, muzicari se zahvaljaju, pijani hrvati pocinju da se deru i pevaju SARS ovaj neki poslednji hit neka romantika (stao mi mozak, inace znam pesmu). Bend ajd kao da odsviraju i ti i svi znaju i pevaju i kao vrh. Eto. SARS vlada regionom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...