Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

e fala. ne znam ni ja, ti si mi rekla :Pocu origovor da ulozim na globalizaciju & liberalni kapitalizam. nekad je jurija gagarina mogla bezbedno da se predje usred bela dana ukoso, unatrashke & zmureci. na 1 nozi <_<kakav saobracaj :o
sledeci korak je ograda celom duzinom izmedju dva smera, da se sprece nbg superbake da pretrcavaju (cini mi se da veci ma negde ograda u jg). to je uradjeno i na autoputu kod dusanovca, jer su ljudi trcali preko autoputa sa kesama sa pijace.
Link to comment
Da li bi mi neko mogao preporučiti neku baš dobru teretanu na NBG-u (što bliže kaplarima to bolje) . S vremena na vreme, dođe šef iz Ljubljane, i prošli put me pitao za teretanu i stazu za trčanje. Za trčanje sam ga poslao na dunavski kej, ali za teretanu nisam znao. Nisam čak siguran ni šta znači "dobra teretana", ali pretpostavljam da je to neka koja je skupa...
Ima negde u Bul Umetnosti, preko puta Telekoma, malo bliže auto putu. Reklo mi da je odlična teretana, malo skupa, al šefa iz Ljubljane nije. Evo se pola godine kanim da je posetim.
Link to comment
Ima negde u Bul Umetnosti, preko puta Telekoma, malo bliže auto putu. Reklo mi da je odlična teretana, malo skupa, al šefa iz Ljubljane nije. Evo se pola godine kanim da je posetim.
Okrenuta je ka autoputu, cini mi se. Malo pre nadvoznjaka. Isao je ranije u nju moj ortak, tada nije bila skupa, sada ne znam.
Link to comment

Malo crne hronike.Bilo malocas neko sranje na uglu Bulevara Umetnosti & Bul. M. Pupina, prekoputa YUBC-a.Prevrnut Yugo, dosta motora parkiranih pored, gomila, policija. Dreka, neki sutiraju auto, dolazi jos policije, tuca, pendrecenje,...info...

Udes i incident u Beogradu16. jun 2008. | 02:03 | Izvor: B92Beograd -- U noći između nedelje i ponedeljka, u Bulevaru umetnosti u Beogradu dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je jedna osoba teško povređena u sudaru motorcikla i automobila.Vozač motora je prevežen na Urgentni centar i nalazi se u kritičnom stanju. Prema rečima očevidaca, posle nesreće na raskrsnici Bulevara Mihajla Pupina i Bulevara umetnosti, grupa od nekoliko vozača motora napravila je incident, zbog čega su reagovale dodatne snage Interventne brigade MUP-a Srbije.Za sada se ne zna tačan uzrok sudara, ali kako B92 nezvanično saznaje, do nesreće je došlo kada je vozač motora prošao kroz crveno svetlo i udario u auto marke "Jugo", koji se od siline udarca prevrnuo.

Edited by nbg4ever
Link to comment
Okrenuta je ka autoputu, cini mi se. Malo pre nadvoznjaka. Isao je ranije u nju moj ortak, tada nije bila skupa, sada ne znam.
jeste, sam coshak bul umetnosti i autoputa, ka autoputu.isho koaliciJoni, kaze dobra teretana. skupa 2-3 iljade, ne znam tachno, termini bezgranichni.e. ajde pishemo peticiju da zamolimo vlasti da iskljuche fontanu ispred siva. ono je 1 bruka <_< Edited by thermal bug
Link to comment
  • 1 month later...

imam drugaricu za koju mislim da zivi u toj zgradi, moracu da pitam :lol:ja sam svracao u mini market u kojem je ddd volio da pazari voce i povrce, a bogami i flashu vode od pet litara. luda kuca je uvijek djelovala kao mjesto u koje bi radovan mogao da svrati :yucky:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...

wtf, sta se ovo desava, otkad 13 ide do bloka 45? gdje je [moja omiljena, uvijek prazna] 11? jel to samo privremeno, or what?

Link to comment
wtf, sta se ovo desava, otkad 13 ide do bloka 45? gdje je [moja omiljena, uvijek prazna] 11? jel to samo privremeno, or what?
Menjaju šine oko Kališa, pretpostavljam da je to razlog. Definitivno je privremeno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...