Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Tenks. Ovi koje znam iz NSa da su trazili gajbe tamo imaju neke pretuzne price (dva meseca trazenja, velika cena, memljiv stan, stanodavac ssovac), pa su me zabrinuli.

Link to comment

...ali pocni odmah da trazis, tesko da ces lagano da nadjes gajbu koja ti je potrebna samo dva meseca...ili zovi agencije...

Link to comment

Imam neki plan. Dodjem u cetvrtak kada izlazi oglasnik sa stanovima za iznajmljivanje i vidim sa agencijama, prespavam u BG i onda imam dva dana za trazenje stana. Za to vreme vidim sa drugarima studentima, ako imaju prijatelje sa faxa koji rentaju stan na Novom Beogradu da ga 'pricuvamo' do leta. Treca i najlosija varijanta su studentski domovi. Ima jos i opcija da mi firma nadje stan, samo ne bih bas puno nade polagao u to, a onda bi mozda taj stan morao da delim sa cimerom koga ne bi birao, sto moze da bude dosta losa stvar.ajd pa javim sta sam uradio

Link to comment

sad prochitala u nekoj politiki da se gajbe oko arene izdaju za 1-2k evara mesechno, zavisno od kvadrature. uzas :o(bez namere da plashim ove izdavache gore :))nego, ne oprashe novi beograd ni zbog evrovizije. ne mogu da verujem. danas iz shetnje ko sa njive :ph34r:

Link to comment

Dokle li ce da ide yajebancija sa promenama ulica ? Preselio sam se iz Proleterske Solidarnosti u ulicu Antifasisticke borbe, a da nisam mrdno dupetom... i prilicno me nervira, jer mi je stari naziv bas bio super...

Link to comment
Dokle li ce da ide yajebancija sa promenama ulica ? Preselio sam se iz Proleterske Solidarnosti u ulicu Antifasisticke borbe, a da nisam mrdno dupetom... i prilicno me nervira, jer mi je stari naziv bas bio super...
pst, jos ce selidbu da ti naplate ;)
Link to comment

Ja sam se preselio iz Bulevara AVNOJa u Bulevar Zorana Djindjica, a u zavisnosti od formiranja gradske vlasti vrlo lako moze da se desi da se opet selim.

Link to comment
Ja sam se preselio iz Bulevara AVNOJa u Bulevar Zorana Djindjica, a u zavisnosti od formiranja gradske vlasti vrlo lako moze da se desi da se opet selim.
Izgleda da od jutros zivis u ulici Slobodana Milosevica.
Link to comment
sad prochitala u nekoj politiki da se gajbe oko arene izdaju za 1-2k evara mesechno, zavisno od kvadrature. uzas :o(bez namere da plashim ove izdavache gore :))nego, ne oprashe novi beograd ni zbog evrovizije. ne mogu da verujem. danas iz shetnje ko sa njive :ph34r:
Reche mi tata da je jedan chika za hiljadu evra dnevno izdavao gajbu petorici likova(za vreme Evrovizije). On ume da malo preuvelicha stvari ali sam sklon da poverujem
Izgleda da od jutros zivis u ulici Slobodana Milosevica.
im materina!
Link to comment
  • 2 weeks later...

neg da ne bude da nismo u trendu:a gde je bio taj chuveni podvoznjak iz 68e, za koji u feljtonima obavezno naglase da vishe ne postoji?

Link to comment
negde oko yu biznis centra i energoprojekta. iz podvoznjaka se izlazilo ka fontani. nije da se secam, nego mi rekla mama :P
e fala. ne znam ni ja, ti si mi rekla :Pocu origovor da ulozim na globalizaciju & liberalni kapitalizam. nekad je jurija gagarina mogla bezbedno da se predje usred bela dana ukoso, unatrashke & zmureci. na 1 nozi <_<kakav saobracaj :o
Link to comment

Da li bi mi neko mogao preporučiti neku baš dobru teretanu na NBG-u (što bliže kaplarima to bolje) . S vremena na vreme, dođe šef iz Ljubljane, i prošli put me pitao za teretanu i stazu za trčanje. Za trčanje sam ga poslao na dunavski kej, ali za teretanu nisam znao. Nisam čak siguran ni šta znači "dobra teretana", ali pretpostavljam da je to neka koja je skupa...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...