Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

...ne pratis topic, mi ne prelazimo mostove i bijemo ove sto dodju iz turske...
Dobro, de, nije da ih bijemo, samo ih sažaljivo gledamo. Mada ako nastave da se sele ovamo i i dalje pumpaju cene kvadrata, svašta mož da bude...
Link to comment
...ne pratis topic, mi ne prelazimo mostove i bijemo ove sto dodju iz turske...
i ja sam nekad mi, ali imam turske rodbine a i drugara koji prave zurke.elem.. ko nema barku ne zasluzuje da se shecka po ravnici
Link to comment

Blokovljani,U četvrtak palim sa jednim ortakom švabom i želeo bi da se malo provozamo bajkom kroz nbgd, sada pitanje, da li znate neko dobro mesto gde mogu da se iznajme bajkovi na NBGD-u.. i kolko košta to otprilike? Biću vam zahvalan do nebesa :)

Link to comment

nisu bas blokovi, ali blizu venecije ima neki servis koji je proslog leta iznajmljivao bicikle. cena je bila oko 100 din na sat.

Link to comment
:D
U četvrtak palim sa jednim ortakom švabom i želeo bi da se malo provozamo bajkom kroz nbgd, sada pitanje, da li znate neko dobro mesto gde mogu da se iznajme bajkovi na NBGD-u.. i kolko košta to otprilike? Biću vam zahvalan do nebesa
...najbolje da ih iznajmis na adi, tacno preko puta bloka 70a i da vozis tamo...ili predjes camcem nazad pa dzibris po blokovima
Link to comment
:D...najbolje da ih iznajmis na adi, tacno preko puta bloka 70a i da vozis tamo...ili predjes camcem nazad pa dzibris po blokovima
hvala, ovo zvuči i "najturističkije"!
Link to comment

A evo i rezultata za nbg SRS 22DSS 7SPS 4DS 29LDP 5 Za vecinu je potrebno 34, za dlaku dobismo...

Edited by yabadaba
Link to comment

"Na izborima za Skupštinu opštine Novi Beograd, najviše glasova dobila je lista "Novi Beograd za evropsku Srbiju - Boris Tadić" za koju je glasalo 42,28 odsto birača, što je 30 mandata.Prema preliminarnim rezultatima, Srpska radikalna stranka dobila je 22 mandata, odnosno 31, 63 odsto glasova, a Demokratska stranka Srbije 9,74 odsto glasova, odnosno šest mandata.Lista "Liberalno-demokratska partija - Čedomir Jovanović" na teritoriji opštine Novi Beograd dobila je 7,87 odsto glasova, pet mandata, a koalicija Socijalistička partija Srbije - Partija ujedinjenih penzionera Srbije - Pokret snaga Srbije 6,37 odsto glasova, odnosno četiri mandata.U birački spisak Novog Beograda upisano je 212.099 birača, a na izbore je izašlo 129.815, odnosno 61,20 upisanih birača koji su glasali na 138 biračkih mesta". :)

Link to comment

Ja sam bio ubedjen da je , zbog velikog broja vojnih penzionera, SPS bas jak na NBG-u, a ono oni ispod svog rezultata. Izgleda da je imucniji sloj, koji pazari ove preskupe stanove, poremetio taj odnos.

Link to comment

Odavno SPS na NBGD pravi loše rezultate. Pa 2000. su na lokalu uzeli samo 2 odbornika, a 1996. je jedna od opština koje su preskočene od strane Gonzalesa, iako je u njima pobedila koalicija Zajedno, bio upravo NBGD.

Link to comment

Jel znate nekog studenta koji ce u toku leta biti van stana koju iznajmljuje ili nekoga kome ce stan za iznajmljivanje biti slobodan u periodu jul-avgust?A ako ne znate, kada bi trebao da pocnem sa potragom za stanom i koje cene da ocekujem?

Edited by Hustler
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...