Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

novitet, nadam se da nije samo predizborni. probajte, fenomenalno je. od brankovog mosta do bloka oko pola sata, nazad malo krace. Beogradjani che od danas mochi da se voze brodom preko Save, od Brankovog mosta do bloka 70 na Novom Beogradu, najavljeno je iz Direkcije za javni prevoz Beograda. Biche uvedene dve linije - jedna che prevoziti putnike radnim danima, a druga vikendom i praznicima. Radnim danima predvidjeni su polasci od Brankovog mosta u 5:30, 6:50, 8:10, 9:30, 10:50, 12:10, 13:30, 14:50, 16:10, 17:30 i 18:50 sati. Vikendom i praznicima vazziche sliccan red vozznje, a biche uvedene i dve dodatne linije, u 20:10 i 21:30 sati, dok jutarnjih linija reccnog prevoza u 5:30, 6:50, 8:10 neche biti, navedeno je u saopsstenju.

Link to comment

Ispred zgrade likovi iz kraja (20-30 god) bogougodno obeležavaju najradosniji hrišćanski praznik. Metnuli roštilj pored ljuljaške, parkirali auto iz kog dopire minimal techno na metar odatle, miris džidže se valja blokom. Pravoslavna širokogrudost im nalaže da ponude putnike namernike. Ja popio pivo, Gvozden samleo krvavu vešalicu i šargarepu pa trčkarao za nekom loptom. Blokovi, moj dom. Amin.

Edited by dig_chohano
Link to comment
Ispred zgrade likovi iz kraja (20-30 god) bogougodno obeležavaju najradosniji hrišćanski praznik. Metnuli roštilj pored ljuljaške, parkirali auto iz kog dopire minimal techno na metar odatle, miris džidže se valja blokom. Pravoslavna širokogrudost im nalaže da ponude putnike namernike. Ja popio pivo, Gvozden samleo krvavu vešalicu i šargarepu pa trčkarao za nekom loptom. Blokovi, moj dom. Amin.
divota jedna! tradicionalno o prazniku otishli peshke u beograd. zeleznichki moste je 1 krshina, al je lepo ofarban, ochigledno padam na fasadu :Pnajeli se ko stoka, pa ce se vrcemo. peshke :aaaaa:sila je na nashoj strani ^_^
Link to comment
Mlogo, bre. Gledo skoro, blok 45, 41kvm (dvospratnice uz reku) 95 tisuća evara.
...ja gledao isto to, 51 kvm, sto soma, kraj 45og....prizemlje sa basticom....skupo do jaja....
Link to comment
Al da je mnogo.. s obzirom na guzve na mostu, je.
...ne pratis topic, mi ne prelazimo mostove i bijemo ove sto dodju iz turske... Edited by BigLebowsky
Link to comment

Ah, blok 45 :wub: Danas sam ovde na zadatku - cuvam Lea, petnaestogosdisnjeg jazavicara, dok su moji matorci odsutni. Leo, kreza mila, ne podnosi da bude sam, toliko cvili i laje da se komsiluk buni.Kada god sam u Bloku, osecam se kao da se vracam u detinjstvo, jer to je kraj u kome sam odrasla. Cak mi se ceni da sam videla na Savi, sebe kao dvanasestogodisnjakinju, pegavu, zgoljavu, izgrebanih kolena.Da znam da vozim kola, vratila bih se u Blok bez razmisljanja, inace, mnogo je daleko od svega, kada se koristi javni prevoz.

Edited by doroti
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...