Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Jeste, malo su "usrali" vlasnici u prizemlju sa sopstvenim viđenjem šta je lepo i kako bašte treba da izgledaju al kad ozeleni sve bude podnošljvije i mnogo lepše :)

Link to comment

Meni je lepo i zimi i leti, super je tamo...obitavao sam par godina u tom kraju negde sredinom 70'...i rado bi se vratio.Jesu malo u.... ali se može istrpeti.

Link to comment

Jeste, malo su "usrali" vlasnici u prizemlju sa sopstvenim viđenjem šta je lepo i kako bašte treba da izgledaju al kad ozeleni sve bude podnošljvije i mnogo lepše :)

u tom kontekstu nema loshe bashte, ako se teritorija vec moze okvalifikovati kao bashta, makar izdaleka :lolol:

Link to comment

a vlasnici prizemlja kreiraju svoju pejzažnu politiku jer istu gradsko zelenilo nema, to je karakteristično za blok 70, blok 45 malo zaostaje u tom pogledu

Link to comment

e treba da vidite u pere segedinca (paralelna sa vojvođanskim bulevarom ovim novim) pa ono brdo tj padina sa bežanijske kose dole ka bežaniji... kako se pojedini svet fino snašao i u šibiku "potkopao" sopstvenu baštu, da ne veruješ!!! :o

 

uglavnom je to "šuma" kad je zeleno al sad kad je golo - sve se vidi... fino odabran prostor na padinici, ograđen i kao prava baštica... malo dalje drugi neki svet iz neke obližnje zgradice napravio sebi (potkopao) fino da se tu sedi leti u ladovinci a boga mi i veš da može da se suši...

 

 

inače to krene kao psorijaza, ako ništa ne preduzmeš protiv toga - ode po celom telu!

Link to comment

Gospa buba je sasvim u pravu, dokle god se to nešto može okarekteristati kao bašta dobro je...zlo kreće kada prestane da bude bašta i krene putem depoa.

Link to comment

Gospa buba je sasvim u pravu, dokle god se to nešto može okarekteristati kao bašta dobro je...zlo kreće kada prestane da bude bašta i krene putem depoa.

pre putem betona. shto se mene tiche, i paradajz bashta je ok, i to je 1 neka vizija! :D

Link to comment

Хвала друже,али није слава само моја.Било је ту доста људи и доста фирми и као и у сваком послу свако је радио своје,иначе идеја да баш тако изгледа је од власника кафића.

 

 

 

 

 

 

e tako se prepoznaje pravi Majstor, po skromnosti :)  ustvari pratim sve sta pises na majstorskom topiku i vidi se da znas znanje, tj. da si Majstor :)

Link to comment

nene, slatka je kafana, ja nemam primjedbe nikakve, lepo iskorishcene strukture, sve fino :)

Edited by gospa buba
Link to comment

nene, slatka je kafana, ja nemam primjedbe nikakve, lepo iskorishcene strukture, sve fino :)

 

ja to video samo spolja i priznajem da mi se svidelo, jos da odem na sladoled jer mi se u prethodnoj manifestaciji male poslasticarnice jako svidjao njihov sladoled

 

a za blokove, pametno svi zborite, ovo kao mali antropolosko - istorijski esej o blokovima od vise autora :)

Edited by Pontijak
Link to comment

to se svodi na bitku između 45og i 70og

Iako sam delovanjem čudnih sila primoran da živim u 45-om , rođen sam i odrastao u 70-om i tvrdim da je on bolji...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...