Jump to content
IGNORED

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

ma, ne, ja se secam narandzasti vs. sivi punk forum, nekada, pa na osnovu toga sudim. sad te ljude i ne vidjam, pank odavno i ne slusam. sivi je vukao na desnicu, a oni su sa sivog. toga se secam.i, da, mislim da jeste to, zezanje, bleja, cirka, duvka, svirka. ne kazem nista, ne srdi se.

Edited by vin
Link to comment
Pa i ne pretenduju ni na sta slicno. Ljudi se zajebavaju i to je to.
Meni to strava ovde. Evo sad slušam rispa hilton. Mislim jeste da nije baš sofisticirani humor ali sa sve ovim brejkovima i urlanjem, prilično je zaokružen koncept.
Link to comment

Ti ljudi mrze druge nacije (muslimane i albance na prvom mestu), homoseksualce... Ti ljudi jesu desnicari, jbg. (a ono kad su jednom umalo svirali sa onim Hrvatima??? A ono kad je ovaj reko onom svom drugu sto je radovac da ipak ne izbode onog nekog pedera??)Ja znam da je to vama normalno jer je to veciniski stav srbadije. Mene to ne zanima. Mene samo ispizdjuje kad se to infiltrira u pank i nesto sto bi trebalo da je brana od takvih majmunarija.Necu slave, srpstvo i tradiciju u panku. Imaju stadione i sve ostalo u ovoj zemlji. Neka svoj agresivni konzervativizam tamo praktikuju dokle hoce. A na koncertima im redovno visi ekipa sa Krv i Cast i Nacionalni stroj simbolima. Jebiga, zajebancija, mani politiku... AJ pevamo o velikim sisama i kurvama sto nece da nam daju jer smo radnici i nismo crncuge...Po milioniti put ovo pricamo i ne mogu vise...Ja uvek ko magarac skacem kad neko krene da promovise taj kursadzijski-chetno-streetpunk.Napolju za te apoliticne desnicare postoji termin Grayzone (grauzone) ili Fencewalkers i to oznacava upravo ovo. Ljude koji se kao politicki ne odredjuju ali je svakom ko malo bolje pogleda jasno da su desnicari, konzervativni, nacionalisti, blablabla... I da skoro uvek imaju prijatelje prave pravcijace naciste (A daj brate, to mi je ortak iz...). Uvek je sve obojeno tim seksistickim humorom i dziberlukom (ha, ha takvi smo ti mi SRBSKA radnicka klasa, jebiga...).Neko je jednom rekao DSS-Apatija-Sa-Pivskom-Flasom-i-rakijom.To je to.

Link to comment

ali imaju i ortake levičare. mislim stvarno ne mogu da zamislim bambulovića da mrzi pedere i ne mogu da ignorišem da ima ortaka koji se onomad angažovao da raskrinka jednog polujavnog homofoba na državnoj sisi. a i d...... je angažovan u građanskim ngoovima.ali to već nisu detalji za forum.ako je grejzoun onda je grejzoun. ovde je politika irelevantna.

Edited by McCabe
Link to comment
Ti ljudi mrze druge nacije (muslimane i albance na prvom mestu), homoseksualce... Ti ljudi jesu desnicari, jbg. (a ono kad su jednom umalo svirali sa onim Hrvatima??? A ono kad je ovaj reko onom svom drugu sto je radovac da ipak ne izbode onog nekog pedera??)Ja znam da je to vama normalno jer je to veciniski stav srbadije. Mene to ne zanima. Mene samo ispizdjuje kad se to infiltrira u pank i nesto sto bi trebalo da je brana od takvih majmunarija.Necu slave, srpstvo i tradiciju u panku. Imaju stadione i sve ostalo u ovoj zemlji. Neka svoj agresivni konzervativizam tamo praktikuju dokle hoce. A na koncertima im redovno visi ekipa sa Krv i Cast i Nacionalni stroj simbolima. Jebiga, zajebancija, mani politiku... AJ pevamo o velikim sisama i kurvama sto nece da nam daju jer smo radnici i nismo crncuge...Po milioniti put ovo pricamo i ne mogu vise...Ja uvek ko magarac skacem kad neko krene da promovise taj kursadzijski-chetno-streetpunk.Napolju za te apoliticne desnicare postoji termin Grayzone (grauzone) ili Fencewalkers i to oznacava upravo ovo. Ljude koji se kao politicki ne odredjuju ali je svakom ko malo bolje pogleda jasno da su desnicari, konzervativni, nacionalisti, blablabla... I da skoro uvek imaju prijatelje prave pravcijace naciste (A daj brate, to mi je ortak iz...). Uvek je sve obojeno tim seksistickim humorom i dziberlukom (ha, ha takvi smo ti mi SRBSKA radnicka klasa, jebiga...).Neko je jednom rekao DSS-Apatija-Sa-Pivskom-Flasom-i-rakijom.To je to.
Ja ne znam gde si ti kod njih video sovinizam, homofobiju, klerikalizam i agresivnost. Sto se navodnih fanova sa naci simbolima tice, jebiga - i ja slusam Nations On Fire, a nisam komunista. Sta drugo da ti kazem.Mislim, ne znam te ljude, nemam bas nikakav razlog da ih branim, prvi put sam ih gledao uzivo sad pred Novu godinu na Povetarcu. Dopala mi se svirka i to je to. Kom se bogu mole pred spavanje njihova je stvar. Ici cu ponovo da ih gledam kad god budem bio u prilici, a to sto ce u publici mozda biti i neki naci skins - sta me zabole. Da prestanem onda da idem i na utakmice, jer tamo ima po par hiljada takvih morona? Edited by Milogled Bluff
Link to comment

cokule su pre desetak i više godina imale par rasističkih momenata. i antikomunističkih naravno.ne bih pridavao tome nekog značaja. mladost ludost.

Link to comment

e ovako... reći za bambija da mrzi pedere ili bilo koga je glupost. jednostavno, to nije istina. vajagića ne znam toliko, ali za bambija potpisujem i levom i desnom da ne mrzi nikoga. .... editovana druga stavka... treće, dobrica (ne znam što ga mccabe cenzuriše, angažovan je javno i nema razloga da mu se ne piše ime) koji je angažovan u ngoovima i koji im je izdavao nešto - iako meni ne preterano simpatičan - veze nema sa ovim što mp40 piše. još jednom pozivam i diga da potvrdi ove navode :lol:edit: ne slušam punk, nemam pojma koja ih publika sluša, pa to ne uzimam u razmatranjeedit 2: jednostavno, njih cela ta priča ne zanima. nisu aktivisti, nisu nacionalisti, nisu politički osvešćeni/ostrašćeni. zajebancija je jedini cilj

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Jebiga empejac, ne pričam napamet. Znam ljude već 10+ godina, potpuno nezavisno od muzike kojom se bave, znam o čemu i kako razmišljaju.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Pusti ga, nalupetao se u prazno pa će sad da skrene sa teme u šaljenje.Btw, da, publika im je vaistinu očajna. Što nema veze sa njihovim stavovima. Jednostavno, kad sviraš taj fazon u Srbiji, neminovno ti se nakači kuka i motika.

Link to comment

ideologiju na stranu, meni je uvek problem sa oi! scenom u Srbiji bio očajan smisao za humor. užasan, očajan, kursadžijski, minimaks, smisao za humor. levi ili desni, svi su patili od njega. da li to zato što velika većina stranih oi! bendova pati od istog jadnog tits'n'booze sindroma, ne znam.

Link to comment
Jebiga empejac, ne pričam napamet.
Ni ja.Vidi... Ja kontam da ste drugari i da su oni OK likovi...Ono sto su radili i sto rade javno je nesto sasvim drugo. Znas kako se kaze: Skinsi takav si. You will be judged by the company you keep. A oni su vise nego jednom se nasli na istoj strani sa neonacistima. Reci da ih boli dupe za politiku je uvek zgodan izgovor dok ti na koncertu zighajluju i setaju nacisticke slogane dobro poznati fasisti...Neko spomenuo Toy Dolls i kako ja zahtevam da svaki bend pokaze clansku kartu radikalno levicarskog udruzenja da bi ga ja javno proglasio podobnim?Hmmm... Toy Dolls su prekidali svoje koncerte na pojavu nacistickih elemenata a svirali su Rock Against Racism koncerte i dan danas to rade. Njihove pesme jesu najprizemniji humor ali su ipak ljudi i jasno se odredjuju o nekim pitanjima. Ne mozes ne biti ni fasista ni antifasista. TO NE MOZE!!To se ovima nikada ne bi desilo jer nece da ispadnu brate komunjare... Ovo je ipak srbija brate, dobar sam jednima i sa drugima... Misim, kontam da je ta neke umereno leva dosta zdrava prica ali... mali Kiza Naci Hitler mi je ortak sa ragbija i Sviborskog Borenja a i idem mu na slavu vekovima... A i ti fasisti znaju da biju kad im kazes otvoreno da odjebu... A ja ocu da me svi vole... Edited by Mp40
Link to comment
Pusti ga, nalupetao se u prazno pa će sad da skrene sa teme u šaljenje.Btw, da, publika im je vaistinu očajna. Što nema veze sa njihovim stavovima. Jednostavno, kad sviraš taj fazon u Srbiji, neminovno ti se nakači kuka i motika.
Sta sam se nalupetao???Kako se meni nije nikad niko nakacio? Ili cu takvog odjebati odmah ili poginuti u pokusaju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...