Jump to content
IGNORED

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

ZVONCEKOVA BILJEŽNICA+S.U.S.Gun Club(Miloša Pocerca 10)27.04.2012. od 22hNečuveno,skandalozno,nehumano,neprovereno - veče zabavne muzike sa tombolom!Svako ko kupi kartu može da uđe besplatno a devojke mogu da uđu sa svojim momcima.- Svaki 150. posetilac dobija kilogram kukuruza/neprskanog- Svaki 300. posetilac dobija džak krompira sa planine Rajac- Svaki 500. posetilac dobija nagradno letovanje sa Shaperom/bez Krsticha- Svaki 600. posetilac dobija mogućnost da svira sa Kikijem i MlađomSvi studenti koji donesu index sa prosekom 10 - mogućnost slikanja sa članovima banda u 100 poza po želji. Organizovano propitivanje muške populacije kako se cepaju drva i nema opravdanja jer je bilo dosta vremena za vežbanje,sve pod parolom:Kucamo na vrata Evrope! Sponzor koncerta je Nemačka nevladina organizacija "Majkl i Džekson i nev.organizacija " Ich weis nicht vos allez bedoiten". Specijalni gosti iz aktuelnih kampanja za plakatiranje predsedničkih kandidata pod nazivom"Ja vas gledam dok me cepate". Gosti večeri ,,Punk band S.U.S.- Stvarnost u sarmi"Ulaznice su u prodaji po ceni odd 500 dinara u kafeu Šikarica, Skadaska 22 i u Felix Shopu, TC Sremska.

Link to comment

Sunce ti jebem...Nego, kad smo vec kod toga, kum mi gledao Youth Of Today prosle godine u Njemackoj i grdno se razocarao. Ali zato veli da su Vision i valjda Strife pojasnili neke stvari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...