Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

Bilo je ranije ono "grlo" koje se usrafi u sijalicno mesto i imas opet sijalicno mesto i dve uticnice...Meni super zavrsavalo posao u podrumu gde sam imao samo svetlo...Ne znam kako se to zvalo...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
majstori, imam retardirano pitanje. da li postoji u slobodnoj prodaji produzni kabl koji se umesto u steker moze ustekati u sijalicno grlo?da predupredim podsmevanje, znam da su zice tu tanje nego na obicnoj uticnici ali ne planiram da tu utaknem TA pec i blender, nego bas malog potrosaca, tj novogodisnje ukrase. nemam steker na terasi, imam samo brodske lampe.
Ima na tezgama na pijaci.
Link to comment

rekao bih da ti treba ovomislim da se "uredjaj" zove fasung utičnica, vidi kod ovih što valjaju na buvljaku, pijaci elektriku. za svaki slučaj stavi sliku u tel. pa ako se ne budete razumeli iskoristi je kao pomoć prijatelja

Link to comment
rekao bih da ti treba ovomislim da se "uredjaj" zove fasung utičnica, vidi kod ovih što valjaju na buvljaku, pijaci elektriku. za svaki slučaj stavi sliku u tel. pa ako se ne budete razumeli iskoristi je kao pomoć prijatelja
videcu veceras da li sam sacuvao jednu ovakvu uticnicu sa keramickim telom, valjda nije nestala prilikom preseljenja prosle godine
Link to comment
do jaja spravica... :)
nekad davno, to se zvalo "lopov". kao, krade struju koja je namenjena sijalici. priključivale su se pegle, sijalica sa "lopovom" je visila s plafona na sredini sobe. ispod nje je bio astal na kome je vredna domaćica peglala uštirkane košulje svoga voljenog muža.posle su se namnožili utikači po zidovima i grčki plehani lusteri po plafonima pa je "lopov" završio kod raznih pontijaka u šupama.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...