Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    528

  • Блок_64

    501

  • kud u maglu Simoviću

    409

ovako:

žena (ne moja) mi reče da joj je teško da ulazi u kadu (onu klasičnu, limenu) i da je videla negde da može da se iseče jedan deo po dužoj strani i da se ulazi kao u tuš kabinu. kada je ozidana, ispod nje nisu pločce.

 

pokušao sam da je ubedim da je problem u vodonepropusnosti kad se deo iseče, ozida, da može da procuri komšiji ispod. a neće da je izvadi i uradi rekonstrukciju kupatila kako bog zapoveda. rekoh, OK,može da se brusilicom iseče rupa 50 x 50 da se uklone cigle na tom delu, da se ozida s bokova rupe, izlepe pločice, silikoniše no, truliće emajl, procureće.ne vredi. zapela.

Link to comment

Bolje je da se seče "lisičarkom" manje će da se greje i oštećuje emajl.

 

Isečeni deo se odradi lajsnama ili diht trakom (lakša je za rad i može iz jednog dela ceo rez da isprati).

 

Ima da se kupi emajl u tubi,dovoljan je da se zamaže mesto gde je sečeno da ne krene da truli.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Plafonjera uspesno namestena - i bi svetlost :)

 

IMG-20230617-WA0001.thumb.jpg.ce7b80600d74d313b881f8c6321d4fe7.jpg

 

Poceo sam sa busenjem plafona oko 11am. Platio sam danak kasnom radu, na jednoj od 4 rupe sam naleto na armaturu. Da sam busio izmedju 7 i 7:30 armatura bi se pomerila :)

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Jel ima neko savet kako da jedan amater kao sto sam ja ostruze sva drvena vrata u mom stanu pre krecenja? moze li rucno? Vidim na youtube da ima i neke Bosch masine za to.

  • Wub 1
Link to comment
Jel ima neko savet kako da jedan amater kao sto sam ja ostruze sva drvena vrata u mom stanu pre krecenja? moze li rucno? Vidim na youtube da ima i neke Bosch masine za to.

Krečiš vrata ili zidove?



....shiit has hit the fan.
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:


Krečiš vrata ili zidove?



....shiit has hit the fan.

vrata,stara i u pomalo zapustenom stanju.

Link to comment
8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Guglaj te alatke...
No nikad nisam čuo da neko kreči drvenariju...



....shiit has hit the fan.

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...