Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

zapeniće i to je to

kiselina u najminimalnijem mlazu

 

ovo je kod mene radio ćale mog kuma, vodoinstalater. kao prvi korak u čišćenju sevi, a da se ne aka sa sajlom sklanjanjem sudopere, mašine za sudove i sličnim zajebancijama

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Oni jeftini pistolji sto tope plastiku obave posao? Moguce da ce mi trebati da pokrpim neki plasticni sud sto curi.

 

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

Fala puno :)

 

Ionako odavno planiram da ga kupim pa mi je sad prilika. Ne deluje mi preterano ubedljivo al bi trebalo da zacepi curenje na plasticnoj posudi.

Link to comment

Добра је то ствар,за милион ствари може да послужи.Данас сам те се сетио када сам олупао браник на колима тако да и мени ће требати.

 

У суштини доста зависи од цене.Ја сам се за овај мој пружио нешто више,али сам задовољан.Рецимо да је дупло скупљи од оних баш лоших.

 

Овако изгледа.

 

b-49392-1400596453.jpg

Link to comment

Ajde vi što ste koristili, jel bolje uzeti mali ili veliki "pištolj"?

Ja sam davno imao jedan i "špic" je bio metalni. Koliko vidim na ovima je plastični...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Па можда је боље велики,лакше се нађе та пластика за њега.Код свих је шпиц метални а тело је пластично.

Што се осталих ствари тиче ствар укуса и какав квалитет желиш.Реално има их од 500-600 динара па на више.За црвену одприлике можеш да добијеш сасвим коректан.

Ако не журиш са куповином мени би за неких 7-8 дана требало да стигне више комада.

Edited by Блок_64
Link to comment

Decu mi napravise ta peci....

 

Na jednoj se danima pretesko okrece tockic termostata pa sam probao da ga okrenem tako sto sam ga prvo malo izvukao i naravno ga polomio. Posle skinem sa druge peci i polomim i taj  :isuse:

 

Posle sam nesto budzio sa parcencetom drveta umesto odlomljene plastike pa oblepio izolirom i to normalno radi na drugoj peci kojoj se lagano vrti termostat al na ovoj problematicnoj nece. Kada odvrnem termostat i sa strane nabijem tockic budzevina radi al kad vratim termostat na mesto samo vrti u prazno  :cry: (verovatno ne dohvati dovoljno kroz prednju stranu peci)

 

Sutra cu da kupim ove plasticne tockice al mi mirise da cu morati da menjam onaj zaribali termostat jer ce garant samo da pukne i nov tockic (iako sam naprskao vd 40 i malo ga razradio klestima al opet tesko ide)

 

Po oznaci je izgleda na njoj trofazni termostat iako imam monofaznu struju. Da li ja kao laik mogu da kupim termostat sa istom takvom oznakom i da ga povezem na isti nacin? (kako skinem zicu sa starog tako je kacim na novi i ne vidim kako bih mogao da se zeznem)

 

trebalo bi da je ovaj termostat

 

https://www.euroimpex.rs/artikli/detalji/7039/termostat-za-tap-magnohrom-trofazni-50-230c-5270-0-118-4-mmg/grupa/termostati

 

To ima svuda il cu se iscimati da ga nadjem? Ako nema svuda dobrodosla je preporuka za radnju u centru

 

 

Naspominjao sam se familije projektantu peci. Prednja strana se ne skida pa onda mora nekako da se zavuce sraf izmedju dve ploce pa zavrne na slepo. Pet srafova mi je ispalo dok ga nekako nisam vratio

 

ja imam prevelike rucerde za to a prisutno drustvo sa manjimsakama ne znas ko je smotaniji  :cry:

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

Око Бајлонове пијаце имаш пар радњи.Једна је у Џорџа Вашингтона пре пијаце једна је у истој улици после пијаце (на истој страни где и пијаца) има једна када из Џорџа (или је то већ Ц.Душана јебем ли га) скренеш у француску,па франсцуском прођеш поред пумпе право и мислим да је прва раскрсница са десне стране.

 

Ала сам ти објаснио ни ја их не би нашао. :lolol:

Edited by Блок_64
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...