Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    528

  • Блок_64

    501

  • kud u maglu Simoviću

    409

Ja pripremam energiju da instaliram sudomasinu. Moram sve da budzim, slavinu da produzim, i da ubacim sifon sa dodatnim prikljuckom za odvod. I mene sad muci pritisak vode da li je iz cevi koja se racva na slavinu i masinu dovoljan

Link to comment

Ajde ako neko zna:

Posto su mi se naklatili ovi leteci pacovi da se skupljaju na gredicu iznad prozora u spavacoj sobi i da kenjaju odozgo, moracu verovatno da postavim one siljke da ih rasteram.

E sad posto je to na fasadi a spratnost je ozbiljna, treba mi neki lepak ili tako nesto sto bih naneo na traku koja nosi te siljke i koji ce dobro da uhvati za tu fasadu.

To cu morati da montiram tako sto cu da se naginjem kroz prozor takoce to biti prilicno "neprecizna" operacija....

Link to comment

Možda ti je potrebna samo odgovarajuća površina da bi se ta traka zalepila kako treba. Šta kaže proizvođač toga? Rade li oni montažu?

To je ovo ali oni kazu da su im majstori na odmoru ovo-ono....

to su ovakve "trake"...

PKbrmAQ.jpg

Link to comment

Znam da su te, jedino ne znam kakav lepak im je apliciran i da li bolje prianja na glatku ili grubu površinu.

Prema tome bih morao da biram šta da bude podloga.

Link to comment

treba mi neki lepak ili tako nesto

 

Ja ovim lepio neke razvodne kutije na hrapavu fasadu, uhvatilo samo tako, mogu da se okacim na kutiju a da ne otpadne...

 

express_fix_tube_177167_300dpi_1772H_177

Link to comment

Poceo da guglam "how to keep pigeons away" ali mi google autocomplete preporucuje "how to keep pee warm"

 

:huh:

 

edit: posle jedne od sledecih opcija jasno je zasto to ljudi guglaju

 

how to keep pee warm for drug test

 

ontopic

 

Try spicing things up a little. On the whole, pigeons don't like spices. Sprinkle cayenne pepper, cinnamon, pepper, etc., where they usually roost. Be generous with the spices and repeat after wet weather.

 

Edited by katamaran
Link to comment

Rešavao neko probleme sa starim prozorima tj "mehanizmima" za otvaranje-zatvaranje.

Ono sranje, okreneš kvaku i jedna šipka zabravi gore, druga dole.

Ajde što je to brava pukla, ali te šipke se teško pomeraju.

Verujem vremenom drvo promenilo geometriju pa zapinje u žlebu... Nema smisla kupovati novu bravu i ona će da se polomi, brzo.

Link to comment

Pa moralo bi da se žlebovi obrade, prošire i onda nova brava.

Ili da staroj zakucam prozore...

Ja bih neko lakše rešenje, tipa "univerzalni lakomontažni mehanizmi za prozore", pa ako neko zna...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...